Погода в Одессе
Сейчас от +26° до +30 °
Ночью от +23° до +26°
Море +26°. Влажн. 44-46%
Курсы валют
$27.64 • €32.68
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:
Новости Одессы
  580   0

«Свобода» готовиться к революции

Среда, 30 марта 2011, 23:05
29 марта 2011 года о 18:00 в Одессе состоялось открытое собрание сторонников ВО «Свобода», сообщили в пресс-службе организации.
Выступая на этом собрании председатель Одеськой обласной организации ВО «Свобода» Павел Кириленко, в частности сказал:
«Українці, і не тільки українці, бачать в нас реальну альтернативу нинішній антинародній системі. Українці розуміють, що націоналізм – це та ідеологія, яка здатна вивести націю з прірви, в якій вона опинилась внаслідок 350-ти літньої московської окупації та жорстокого 70-ти річного большевицького режиму, вивести з прірви ліберального світу, в який втягують нас так звані «націонал-демократи». Люди нам довіряють і саме від нас чекають принципових, рішучих, результативних дій. Тому не маємо права оступитись.
Умови нашої боротьби непрості. Одеса - наше українське місто - перебуває в окупації. Влада в руках кримінальних елементів неукраїнського походження, і потужної п’ятої колони Москви. Надзвичайно складно донести наші ідеї до громади, оскільки доступ до ЗМІ закритий. Попередній президент на якого багато українців покладали великі сподівання нічого не зробив. Власне, результатом його діяльності стало утвердження кримінально-олігархічного диктату з усіма наслідками - узаконеною українофобією, русифікацією, реваншизмом антинаціональних кіл. Тому маємо гуртуватись. Лише коли станемо єдиними і стоятимемо один за одним, нас будуть поважати і серйозно рахуватись з нами.
Оскільки невдоволення діяльністю чинної влади в українському суспільстві зростає - маємо готуватись до будь-якого сценарію розвитку подій в державі. Готувати себе морально, інтелектуально, фізично. Щоб в разі революції, ми змогли очолити націю і повести її до перемоги. І найголовніше не допустити, щоб до влади в Українській державі знову прийшли пройдисвіти та фінансові ділки».

В конце собрания присутствующим был показан документальный фильм «Революция. Отсчет пошел» из цикла «Особенный взгляд».