Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Новости Одессы
  487   0

Нiчний кидок

Суббота, 30 января 2010, 22:28
Вчора ввечері, 29 січня 2010 року, патріотична молодь Одеси маршем центральними вулицями міста вшанувала пам'ять героїв Крут.
В марші взяло участь близько 100 осіб з одеської «Свободи», УНА, «Січі», «автономних правих».
Марш розпочався біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 18:00. Українські патріоти вишикувавшись у колону, під синьо-жовтими і червоно-чорними прапорами рушили. Учасники маршу славили героїв Крут, вигукуючи гасла: «Слава героям Крут!», «Пам’ятай про Крути!», «Слава Україні, Героям Слава!», «Україна понад усе!». Славили патріоти й Провідників нації - Євгена Коновальця, Степана Бандеру, Романа Шухевича.
Дорогою вже традиційно колона зупинилась біля місця загибелі молодого українця Максима Чайки, який так само в боротьбі загинув за Українську державу. Патріоти вшанували його пам'ять запаленням свічок і хвилиною мовчання.
Марш завершився мітингом біля пам’ятника отаману Головатому.
Коментуючи журналістам мету маршу, голова одеської організації ВО «Свобода» Павло Кириленко зазначив: «Сьогодні ми вшанували пам'ять юних борців за Українську Державу. Молодих українських хлопців, які 29 січня 1918 року вийшли проти азіатської орди наволочі, щоб захистити Київ і своїх рідних. Хлопці знали на що йшли і що їх чекає. Але вони вірили в Українську Державу, вірили в перемогу, вірили у вищість ідеального і святого. Ті 300 юнаків - зразок відданості і жертовності в ім’я Української Держави. Вони сьогодні повинні надихати нас на нові звершення, додавати віри і сили в боротьбі за Велику Україну. Україну, за яку боролись, вмирали і про яку мріяли українці в різні часи. Крути - це наша гордість і слава. Гордість і слава нескореної Нації.»
«Найприкріше, замість того, щоб розповісти і донести до сучасної молоді приклад героїв Крут, нинішня влада виділяє кошти на відзначення річниці комсомолу. Українцям варто замислитись над тим, хто нині керує нашою державою: патріоти чи ідейні спадкоємці тих, хто безжалісно розправився над юними хлопцями в 1918 році, і в подальшому знищив мільйони українців» - сказав Павло Кириленко.

Прес-служба ВО «Свобода»
Система Orphus
11918

Комментировать: