Погода в Одессе
Сейчас от +29° до +31 °
Вечером от +26° до +30°
Море +26°. Влажн. 34-36%
Курсы валют
$27.64 • €32.68
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:
Новости Одессы
  730   0

Две «Родины»

Пятница, 10 июля 2009, 22:25
Неизвестные забросали яйцами одесский офис партии «Родина»

Неизвестные экстремисты в ночь с 8-го на 9 июля 2009 года забросали яйцами офис приемной партии «Родина», расположенный по адресу улица Софиевская, 15.
Как сообщил руководитель приемной Владимир Святецкий, это уже не первый инцидент, связанный с этим офисом. В апреле 2008 года под вывеской появился нарисованный красной краской трезубец и надпись «УНА-УНСО».
Инцидент 9 июля также не обошелся без столь любимого всеми «свідомими» украинцами марания стен. На этот раз надпись гласила «Пам’ятайте про Конотоп». Владимир Святецкий предположил, что таким образом «храбрые» патриоты напоминают партии «Родина» о Конотопской битве 17 века, в которой польско-украинские войска под командованием гетмана Выговского одолели русскую армию.
При этом руководитель приемной отметил, что считает такие действия мелким и мерзким хулиганством.
Владимир Святецкий: они считают, что это у них такая политическая борьба но, по моему, поганить памятники и писать на стенах – это мелкое и мерзкое хулиганство. Я понимаю, что если, например, мне не нравится ваше мнение о чем -то, то я могу с вами поспорить, но поганить стены и памятники – это трусость.
При этом руководитель приемной отметил, что своими действиями националисты провоцируют партию «Родина», подчеркнув, что напугать его такими надписями невозможно.
Владимир Святецкий: я морской офицер и могу сказать одно: гвардия умирает, но не сдается.
Владимир Святецкий сообщил, что вызвал сотрудников милиции и написал объяснительную по поводу инцидента. Милиционеры пообещали разобраться.

Официальный сайт партии «Родина»

Яйця «Родину» не учать

Партія «Родина» (Семья – рос.) кріатіффіт за допомогою власного маразму. Гострий дефіцит лохів, яких ця зграя зазвичай полюбляє використовувати у власному PR, компанія бухих воділ, нефарбованих блондинок та гоп-стопщиків вирішила компенсувати тим, що зазвичай заважає поганому танцюристу. Згідно з писулькою на сайті цієї «партії» http://rodina.od.ua/novosti/neizvestnye-zabrosali-yajcami-odesskij-ofis-partii-rodina.html , дехто на прізвище Святецький, який до того ж себе видає за «морського офіцера», але, мабуть за сумісництвом з рейсами керує «Громадською приймальнею «Родини», овинувачує у скоєному саме УНА-УНСО. Хоч і згадується назва нашої партії в контексті повідомлення, мовляв, ще у квітні під табличкою «Родини» з»явилася абревіатура УНА-УНСО, дотично обвинувачення пролунали саме на нашу адресу. У зв»язку з цим Одеська обласна організація Всеукраїнської партії Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) вимушена офіційно заявити, що не має до цього інцеденту, як і до згаданих в контексті квітневих подій жодного стосунку. Більше того, вважаємо за блюзнірство використання яєць (належність цих органів у статті не зазначається) у данному контексті, оскільки членоушкодження засуджується Православною Церквою. Звісно, ми не можемо не погодитися зі змістом нового граффіті «Пам»ятайте про Конотоп», бо діяльність сатанинського деструктивного політичного культу під назвою «Родина» є неприпустимою до моральних та державних цінностей, задекларованих у Конституції України. Щодо можливих авторів цього граффіті, то радимо донам карлеоне з цієї партії завітати за один квартал від Софійської – на Пастера, де в одному з будинків свій вертеп облаштували комсомольці. Як відомо, проФФесіоналами у справі фарбованого глумління над фасадами в історичній часті міста (тай навіть по околицях) є саме прихильники ЛКСМУ і противники НАТО, що фактично є тотожнім. Окремо хочемо звернутися до згаданого пана Святецького: якщо це була спланована вами ж провокація, з метою хоч якось звернути на себе увагу, вона навряд чи вдалася, бо більша частина одеситів – люди розумні, як і розумними стали одурманені вами далекобійники з ветеранами-афганцями... Невже вони повірять, що таким чином ви зможете полюбити власну Батьківщину, людей, що вас оточують, землю, яка вас кормить? А яйця «Родину» не учать! Це точно.

Прес-служба Одеської обласної організації УНА-УНСО