Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Новости Одессы
  1025   7

Агрессивный поступок депутата-браконьера

Четверг, 13 ноября 2014, 13:32
8 ноября депутат Ананьевского районного совета Александр Шевченко совершил вооруженное нападение на работников ДП «Ширяевский лесхоз», которые патрулировали охотничьи угодья и потребовали от троих мужчин, среди которых был депутат Шевченко, предъявить разрешение на охоту.

Никаких документов депутат не предъявил, вместо этого он выстрелил в сторону егеря, а затем выстрелами повредил его машину. После этого Шевченко и сопровождавшие его мужчины скрылись на своем автомобиле.

Материалы по вооруженному нападению на работников государственной охраны леса во время исполнения ими служебных обязанностей направлены в Любашевский РО ГУМВД Украины в Одесской области, где уже открыто уголовное производство по ст.194 ч.1 Уголовного Кодекса Украины.

Как пишет «Думская», сейчас депутат скрывается от следствия и находится в розыске.

Напомним, в августе нынешнего года СМИ сообщили о том, что депутат Ананьевского райсовета Александр Шевченко добровольцем отправился воевать в зону АТО. Однако позднее в СМИ появилась информация о том, что Шевченко не был в зоне АТО, а гуманитарную помощь, которую он должен был доставить на передовую, бойцы так и не получили.
Система Orphus
37247

Комментировать:
 1. HigherJustice Четверг, 13 ноября 2014, 14:19
  Если не ехать в зону АТО, то... можно переместить эту АТУ в зону своего проживания. Не всё ли равно, где стрелять в людей? Не он первый...
 2. Depytat Пятница, 14 ноября 2014, 04:44
  Голова Ананьєвської районної ради Балан Микола Олексійович розпочав передвиборчу компанію до місцевих органів влади з того, що викидає компромат на своїх опонентів і конкурентів. Якщо придивитись уважно, то ми бачимо на другому листі, від слідчого, стоїть резолюція самого Балана М.О. і датована вона 11.11.2014 року, якраз перед тим, як опублікована ця його гидотна стаття. Лист Скрипніка також терміново, по замовленню Балана, був скинутий йому по факсу, напевне для того, щоб у нього були якісь важелі на Шевченка, але все марно, лише засвітився дурень. Хто не знає, у Балана Миколи такого не буває, щоб без його відома та розуміння цілі, виходили документи із стін його канцелярії. Якби таке трапилося, то винний в цьому дуже пожалкував би. Отже розібрались звідки ноги ростуть.
  Тепер - для чого це Балану і при чому тут Шевченко Олександр, який тривалий час вірою і правдою служив Йому - Миколі і був довіреною особою у майже всіх ділах?
 3. Depytat Пятница, 14 ноября 2014, 04:44
  Справа в тому, що Шевченку набридло бути на побігеньках у негідника і коли трапився «Майдан» він поїхав туди і перейнявся тим духом свободи, а коли трапилася біда на сході він, не замислюючись самостійно, за свої сласні кошти закупив амуніцію для військових і за власні кошти, на власному транспорті, ризикуючи повіз допомогу бійцям АТО, в тому числі землякам з Ананьєва.
 4. Depytat Пятница, 14 ноября 2014, 04:45
  Так він став волонтером і написав Балану заяву про звільнення з районної ради. А коли повернувся, розповів про труднощі наших військових, то багато хто із порядних і патріотичних земляків, підприємців, голів сільських рад із Ананьїва і навіть із Ширяева, Котовська, Любашівки, Балти, забажали також допомагати своїм землякам і через Шевченка Олександра безкорисно робили це. Останній багато разів їздив в зону АТО, возив за свій рахунок продукти, одежу, військові прибори, бронежилети. За цей час він познайомився з багатьма військовими, керівниками батальйонів і завдяки цьому допомагав нашим землякам чим міг, кого у відпустку відпросив, кого влаштував у госпіталь і оплатив лікування, деяким родичам поміг. Про це він скромно замовчував, але все рівно мова про нього йшла серед бійців і їх родичів та потрапляла до нас.
 5. Depytat Пятница, 14 ноября 2014, 04:45
  Втративши контроль за своїм підлеглим, який крім того багато чого знає за нього, Балан оскаженів і став виношувати план помсти. Слава, яка стала розповсюджуватись по Ананьєву за Шевченка Олександра, не дає покою Балану, він вважає, що Шевченко його конкурент на наступних виборах і як молодий і енергійний, може по двинути старого чиновника, який до речі, нічого для міста і района уже не робить. Його діяльність зводиться до того, що він призначає людей на кожну посаду в місті і за це отримує винагороду від 300$, таку суму змушені платити навіть при влаштуванні санітаркою в лікарню, не кажучи про інші посади. Крім того, він «кришує» по району незаконні порубки колишніх колгоспних лісів, які ніяк не може взяти на баланс лісове господарство. Та багато іншого, про що може повідати Шевченко О.
 6. Depytat Пятница, 14 ноября 2014, 04:45
  Отже, Балан Микола і доручив своїм придворним писакам розпочати компанію проти Шевченка Олександра і це тільки початок, дальше цікавіше буде. Питання лише в тому, коли правду про Балана стане писати сам Шевченко. Думаю ми дочекаємося.
 7. Ветеран Мвс Владимир Пятница, 14 ноября 2014, 16:44
  До відома земляків. На днях, Шевченко Олександр знову відправляється в зону АТО, куди везе поміч воїнам на передову. Бажаючі можуть приєднатися до нього і власно побачити куди і як передається волонтерська допомога. Також вони можуть побачити які стосунки у Шевченка О. з земляками, які умови доставки цього і які ризики. І він не боїться цих пересудів і болтові, тому що за ним воїни, які знають про його допомогу і чекають на нього, а ті хто шепче поза очі, то не то що в зону бойових дій поїхати, вони навіть бояться відкрито сказати про свої претензії в очі. Тому сидіть і пишіть свої пасквілі брехуни, а патріоти і не байдужі, можуть відкрито звертатися до Шевченка О. за допомогою. Де його шукати, ви знаєте. Тому не бійтесь і не соромтесь. Багато родичів уже передали необхідні речі і чекають коли їх рідні отримають передачі і повідомлять про це. Приходьте. Воїни чекають вашу допомогу!