Погода в Одессе
Сейчас от +3° до +7 °
Ночью от +4° до +8°
Море +7°. Влажн. 43-45%
Курсы валют
$27.62 • €30.25
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Новости Одессы
  1545   4

ДТП на рельсах остановило трамваи (фото)

Суббота, 23 января 2016, 15:20
Сегодня днем на рельсах по ул. Пантелеймоновской грузовик протер бок легкового автомобиля. Машины стоят на трамвайных рельсах рядом с пересечением с Ришельевской.

Водитель автомобиля «Хонда» и водитель грузовика «МАН» выясняют отношения при помощи прибывшей не место ДТП полиции.

Между тем, остановлено движение трамваев возле Привоза, сообщает 7 канал.
Система Orphus
67406

Комментировать:
 1. Игорь Ястреб Воскресенье, 24 января 2016, 12:51
  1.5. Дії або бездіяльність учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров'ю громадян, завдавати матеріальних збитків.

  Особа, яка створила такі умови, зобов'язана негайно вжити заходів до забезпечення безпеки дорожнього руху на цій ділянці дороги та вжити всіх можливих заходів до усунення перешкод, а якщо це неможливо, попередити про них інших учасників дорожнього руху, повідомити підрозділ міліції, власника дороги або уповноважений ним орган.
 2. Игорь Ястреб Воскресенье, 24 января 2016, 12:55
  2.11. Якщо внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає потерпілих та не завдано матеріальної шкоди третім особам, а транспортні засоби можуть безпечно рухатися, водії (за наявності взаємної згоди в оцінці обставин скоєного) можуть прибути до найближчого поста Державтоінспекції або в орган чи підрозділ міліції для оформлення відповідних матеріалів, попередньо склавши схему пригоди та поставивши підписи під нею.

  Третіми особами вважаються інші учасники дорожнього руху, які через обставини виявились причетними до дорожньо-транспортної пригоди.
 3. Игорь Ястреб Воскресенье, 24 января 2016, 12:55
  У разі настання дорожньо-транспортної пригоди за участю транспортних засобів, зазначених у чинному договорі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, за умови експлуатації таких транспортних засобів особами, відповідальність яких застрахована, відсутності травмованих (загиблих) людей, а також за умови досягнення згоди водіїв таких транспортних засобів щодо обставин скоєння дорожньо-транспортної пригоди, за відсутності у них ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, та у разі складення такими водіями спільного повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду відповідно до встановленого Моторним (транспортним) страховим бюро зразка. У такому випадку водії згаданих транспортних засобів після складення ними зазначеного в цьому пункті повідомлення звільняються від обов'язків, передбачених підпунктами "д" - "є" пункту 2.10 цих Правил.
 4. Игорь Ястреб Воскресенье, 24 января 2016, 13:35
  А убытки связанные с простоем трамваев, Одесгорэлектротрансу, необходимо взыскивать с виновника.