Погода в Одессе
Сейчас от +21° до +22 °
Вечером от +12° до +20°
Море +9°. Влажн. 28-30%
Курсы валют
$27.26 • €29.63
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Что такое Odessa1.com live?
Это первый в Одессе проект по прямому интернет-вещанию с любого рода событий и мероприятий. Узнать подробнее

Юрій Луценко і «Третя республіка»

Суббота, 13 июля 2013, 14:00
Трансляция завершена. Архив трансляций.
Просмотров: 1937
Адрес: ул. Василия Стуса, 2 "Б"/7
Леся Ясниська
Леся Ясниська Я підтримую Ваші погляди. Як можна приєднатися до вашого руху? Чиє осередок у Львові? Дякую
30.01.2014 09:11 ответить
Anonymouse
Anonymouse Синяк приехал в Одессу поделится своим опытом как противостоять Немецкой полиции.
13.07.2013 14:24 ответить
Полная версия: http://www.youtube.com/watch?v=l6iB2fSXmQgНа запрошення «Вільного Університету Українського Клубу Одеси» Юрій Луценко та його найближчі однодумці: Тарас Стецьків і Володимир Філенко зустрінуться з громадою міста Одеси для презентації громадського руху «Третя Українська Республіка».Становлення політичної нації, розбудова громадянського суспільства, є важливою ідеологічною складовою діяльності Вільного Університету Українського Клубу Одеси. Презентація громадського руху «Третя Українська Республіка» безпосередньо відповідає прагненням організаторів клубу та є актуальною складовою сучасного суспільно-політичного процесу.
«Третя Українська Республіка» - це рух небайдужих громадян, які прагнуть створити нову державу на новому грунті. «Третя республіка» це той самий, новий грунт, на якому можна побудувати принципово нову державу, рух знизу, в основі якого лежить план перетворень. «Третя республіка» це не політична партія і не громадська організація, як зазначає Ю. Луценко, це – нова громадська ініціатива, на зразок Народного Руху України чи польської Солідарності. Це структура без політичної чи партійної прив’язки.

Команда «Третьої Української Республіки» - це українці, які відчувають свій обов’язок радикально змінити життя в нашій країні, які об’єдналися, щоб відновити віру людей в те, що зміни можливі.
Вільний Університет та команда «Третьої Української Республіки» запрошує усіх небайдужих до свого майбутнього, приєднатися до діалогу, до створення конкретного непопулістичного Плану змін, який стане основою об’єднання мільйонів українців у потужний надпартійний рух за перетворення та зміни в країні. Цей План змін дасть можливість не тільки усунути нинішній режим, але й примусить нових політиків-демократів запустити цей План в життя і звітувати про його виконання.

Кожен, хто прагне повної зміни системної влади, має прийняти участь у презентації та обговорені нового тренду суспільно-політичного життя країни «Третя Українська Республіка».
Система Orphus

Прошедшие трансляции
Празднование Нового 2020 года на Думской
Празднование Нового 2020 года на Думской
Трансляция состоялась
31.12.2019
Пятый турнир Kletka Fight Night #5
Пятый турнир Kletka Fight Night #5
Трансляция состоялась
30.06.2019
КВН - Кубок Южного Парка
КВН - Кубок Южного Парка
Трансляция состоялась
26.05.2019