Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.54
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:
Колоннадка редактора

Велика та могуча українська мова

Среда, 2 июля 2014, 23:45

Сергей Осташко, Віталій Бережинський

На сайте «Новий ПiК», название которого расшифровывается как «Политика i Культура» и выступает под слоганом «ВСЕ В ПIКУ», опубликован чудный материал Віталія Бережинського «Фракція комуністів посипалась через гроші і любов».
Причем чудный он, даже не содержанием, потому что коммунистов сейчас не пинает только ленивый, а прекрасным языком изложения.
И хотя мой родной язык (да простят меня националисты, антисепаратисты и прочие «їсти» и даже Президент Украины) русский, я прочел этот материал с удовольствием. И не просто прочел, а решил познакомить с некоторыми особенно «вкусными» цитатами из него читателей «Глобуса Одессы».

«… тепер, коли у складі фракції КПУ залишилося лише двадцять чотири каліки…»

«Першим на поверхні інформаційного простору видряпався «відщепенець» Голуб…»

«… що могло так вразити бувалого комуніста Голуба, який до цього жодного разу не давав підстав запідозрити у собі трепетну та цнотливу душу».

«Старий пліткар Грач, який, зрадівши зручному моменту, тут же виклав гордонівському виданню три мішки компромату на колишніх соратників. Окрім стандартного секрету Полішинеля про хронічну продажність КПУ (офігєть яка новина!), колишній нардеп-комуніст відкрив широкому загалу свіжу таємницю: виявляється, і Симоненко, і Голуб – п…си. Ні, не в тому сенсі, що ви подумали. А, як казали у старому анекдоті, «у хорошому значенні слова».

«Зі свого боку, КПУ теж не стала пасти задніх і моментально долучилася до лайнометального двобою».

«Бог би ще там з Грачем – що з нього узяти: вижив Петя конкурента з партії, справедливо розсудивши, що бабло не гумове і на два таких великих хлібала його не вистачить…»

«Звичайно, пасаж про сексуальні смаки Президиуму КПУ – це вже дещо за межею добра і зла, але старість не радість: у перспективі наближаючогося маразму і не таке ляпнеш».

«…навколо постійна якась сволота пропонує бідолашних комуністів взагалі заборонити до розтакої матері…»

«…феєрична інформаційна битва між уламками КПУ триватиме і далі … Отже, запасаємося попкорном і слідкуємо за подіями».

А для тих, кому не байдуже, що ж таке нашкрябав у «Новому ПiКi» Віталій Бережинський, ми радимо самим залiзты до сайту та насолодитись цим шедевром.