Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Утром от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.73
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

Ведучи Церемоній Відкриття та Закриття 12 ОМКФ

Пятница, 2 июля 2021, 03:27

Пресс-релиз

Ведучими Церемоній Відкриття (14 серпня) та Закриття (21 серпня) 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю стануть Яніна Соколова та Олег Панюта, які вже декілька років поспіль проводять урочистості в межах фестивалю та встигли стати його символами.

Телеведуча, акторка та журналістка Яніна Соколова за фахом професійна актриса театру і кіно. Авторка і ведуча програми “Рандеву” та проєктів “Вечер с Яниной Соколовой” та “Соромно!”. Наразі триває створення фільму “Я, Ніна”, заснований на реальних подіях з життя ведучої. Фільм є частиною однойменного мультимедійного проєкту та брав участь у Пічтингу 10-го ОМКФ.

“ОМКФ — це символ і фіксатор успіхів українського кіно. І найбільше вікно у світ західного. Цьогоріч фокус фестивалю на національному конкурсі. І я вкотре рада долучитися до цього свята кіна. Бо ОМКФ — це вже не просто фестиваль, а щорічна обов’язкова традиція”, — зауважила Яніна Соколова.

Разом із Яніною Соколовою вести церемонії Відкриття та Закриття буде відомий український журналіст Олег Панюта, який має більше ніж 30-річний досвід в медіагалузі. Він є ведучим інформаційно-аналітичного тижневика “Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою” на телеканалі “Україна”.

“ОМКФ — це вже традиція. Подія, до якої готуються, участю в ній пишаються, нагородою хизуються. І я щасливий, що вкотре матиму честь бути причетним до продовження цієї традиції. Маю велику надію, що свято кіно цьогоріч буде не менш вражаючим та захопливим!” — додав Олег Панюта.

Церемонія відкриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться 14 серпня в Одеському національному академічному театрі опери та балету. А церемонія закриття фестивалю вперше в його історії пройде просто неба на Потьомкінських сходах, аби 21 серпня усі охочі змогли стати свідками перемог українського кіно.