Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Вечером от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.54
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

Відкрито продаж Фестивальних абонементів на 12-й ОМКФ

Среда, 31 марта 2021, 00:42

ОМКФ 2021 відбудеться 14-21 серпня в Одесі
 
Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив продаж абонементів на 12-й ОМКФ, що відбудеться 14-21 серпня 2021.
 
До 13 липня на сайті фестивалю абонемент можна придбати за стартовою ціною 750 грн. Для власників MasterCard діє знижка 10% на придбання абонементів.
 
Власники Фестивальних абонементів отримають можливість дивитися найкраще кіно з конкурсної та позаконкурсних програм 12-го ОМКФ. Крім того, абонемент надає доступ до участі у майстер-класах, дискусіях, Q&A з творчими групами фільмів, в навколофестивальних подіях. Також власники абонементів зможуть брати участь у глядацькому голосуванні, за підсумками якого буде визначений головний переможець фестивалю.
 
Цьогоріч 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль приурочений до 30-річчя незалежності України, а тому у фокусі ОМКФ — українське кіно. Глядачів чекають  ексклюзивні прем’єри найочікуваніших національних фільмів та дебюти

молодих талантів. А ще — прем’єри в Україні міжнародних фестивальних кінохітів, майстер-класи від провідних українських та світових кінодіячів і, звичайно, неповторна фестивальна атмосфера. Окрім того, в межах 12-го ОМКФ відбудеться традиційний грандіозний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах.
 
Всі власники Фестивальних абонементів традиційно зможуть брати участь у програмі лояльності ОМКФ.
 
Фестивальний абонемент 12-го ОМКФ — це пропуск у світ дивовижного кінематографа та можливість долучитися до головної кіноподії літа, де саме глядач є головним фестивальним арбітром.
 
Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента ОМКФ та придбати його за стартовою ціною 750 гривень
можна на сайті фестивалю.