Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Вечером от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.20
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

ОМКФ 2020: Секция “Сериали!”

Четверг, 10 сентября 2020, 07:08

Пресс-релиз

Українська історична драма, данська кримінальна комедія, естонський шпигунський трилер і чеська кримінальна драма чекатимуть на глядачів у програмі “Серіали!” 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі. Програма сформована у співпраці із чеським фестивалем серіалів “Serial Killer” і телеканалом “Україна”

У межах секції “Серіали!” буде представлений український 12-серійний серіал “Сага” Дмитра Лактіонова, який розповідає історію про життя української родини, роду Козаків. Вона розпочинається 1914 року і триває до сьогодення. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних, знакових подій останнього сторіччя в Україні. Історія країни нерозривно пов'язана з історією цієї родини: Перша світова війна, Жовтнева революція, Громадянська війна, Голодомор, сталінські репресії, окупація Києва в 1941 році, Бабин Яр, холодна війна, Чорнобиль, розпад СРСР, Проголошення Незалежності, Помаранчева революція, Євромайдан та російська військова інтервенція - щоразу приносять нові виклики нашим героям і нашій державі. Виробництвом картини за підтримки Міністерства культури України на замовлення телеканалу “Україна” займається кінокомпанія “Три-Я-Да Продакшен”.

“За і проти” — данський серіал режисерів Тора Бйорна Кребса і Міккеля Серупа про цілком звичайне подружжя балансує між кримінальною комедією та життєвою теледрамою. 17 років назад герої були спритними шахраями. Після стількох років спокійного життя Ерік та Ніна повертаються до небезпечних афер, поєднуючи їх з не менш складними батьківськими обов’язками. Але одного разу їм доводиться взятися за минуле, щоби провести одну аферу, яка обіцяє мільйон євро. Чи вийде в них зберегти сім'ю, отримати гроші й забрати вчасно дитину, адже її потрібно відвести на тренування з керлінгу?

Чеський кримінальний серіал “Щури” розкриває закулісся чесько-в’єтнамського наркосиндиката. Після допиту та зради найкращого друга Девід змушений стати інформатором для DEA (Управління боротьби з наркотиками). Це його єдиний шанс, аби вижити. Але тепер Девід стає мішенню як для правоохоронців, так і для мафії. Його підтримує недосвідчений поліцейський аналітик Петра Ваврова. Але у цьому кримінальному світі нікому не можна довіряти.

Естонський шпигунський серіал “Зрадник” починається з 2004 року, коли Естонія збиралась вступити в НАТО і ЄС і стала головною ціллю російської розвідки. Жадоба і жага визнання змушують головного героя Альфреда Вінта співпрацювати з російською розвідкою. Тепер між ним і молодим естонським офіцером контррозвідки починається захоплива гра в кота й мишу. Натхненням для створення серіалу стали реальні шпигунські скандали та події, які мали місце в новій історії Естонії.