Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.73
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

“Літня кіношкола” для майбутніх професіоналів.

Четверг, 17 июня 2021, 02:25

Пресс-релиз

Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив продаж абонементів на “Літню кіношколу” для майбутніх професіоналів. Впродовж восьми днів 12-го ОМКФ з 14 до 21 серпня ви отримаєте можливість стати слухачами майстер-класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно і отримати досвід неповторної атмосфери міжнародного кінофестивалю.

 
Вартість абонементу “Літня кіношкола” становить 290 грн.
 
Абонемент “Літня кіношкола” створений для тих, хто бачить своє майбутнє з кіно. Якщо ви студент профільного вузу, аматор кіно або ж професіонал-початківець, переходьте за посиланням. З абонементом ви отримаєте можливість побувати на майстер-класах відомих кінематографістів, відвідати творчі зустрічі з метрами кіноіндустрії – знаменитими акторами, режисерами, сценаристами, кінознавцями і продюсерами, і, звісно, дивитися найкраще кіно у конкурсній та позаконкурсних програмах фестивалю.
 
За 290 грн ви отримаєте не просто абонемент, а корисні практичні знання, незабутній досвід живого неформального спілкування з відомими кінодіячами та насолоду від перегляду найкращих зразків українського та світового кінематографа.
 
Ознайомитися з усіма можливостями абонемента “Літня Кіношкола” 12-го ОМКФ та придбати його за 290 грн можна за посиланням.