Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.54
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

KMW на ОМКФ: спікери Ванкуверської кіношколи

Суббота, 6 июля 2019, 08:05

Пресс-релиз

16 липня в рамках секції «Майстер-класи та творчі зустрічі» 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться майстер-класи відомого сценариста й шоуранера Майкла Бейзера та телепродюсерки Барбари Столл, присвячені важливим аспектам створення серіалів

Спікери приїдуть до Одеси на запрошення інформаційного партнера кінофестивалю – міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (KMW). Їхній візит став можливим завдяки партнерству KMW з Ванкуверською кіношколою (Vancouver Film School) – одним з найавторитетніших світових освітніх закладів у галузі підготовки фахівців аудіовізуальної індустрії.  

«Ми сподіваємось, що ці майстер-класи будуть цікавими та корисними для широкого кола гостей та учасників ОМКФ – професіоналів кіно— й телеіндустрії. Адже виступи стосуватимуться основи основ створення якісного продукту: розробки сценарію та препродакшну,  – каже Вікторія Ярмощук, директор організатора KMW, компанії Media Resources Management. – Майкл Бейзер розповість про те, як створювати й вдосконалювати сильні переконливі історії. А Барбара Стролл розкаже про найефективніший спосіб побудови роботи над серіалом чи фільмом».

Барбара Столл (Barbara Stoll) – телепродюсерка, найвідомішим проектом якої є «Розанна» (Roseanne). Цей сітком ABC виходив впродовж 9 років – з 1988-го по 1997-й (минулого року серіал було відроджено на ще один сезон). Він мав 25 номінації на «Еммі» (та 4 перемоги), отримав «Золотий глобус», очолював телерейтинги з 1989-го по 1990 рік, а також впродовж шести сезонів потрапляв до четвірки найбільш популярних телешоу. Після «Розанни» Барбара була продюсером серіалів різних компаній: Sony, Universal/Comcast, Twentieth Century Fox, Disney, CBS, NBC та Lifetime.  Цієї весни вона працювала над комедійним серіалом «Шоу Кенана» (The Kenan Show) із зіркою Saturday Night Live Кенаном Томсоном, а наразі є другою виконавчою продюсеркою нового прайм-тайм комедійного серіалу NBC та Sony Pictures «Боржники» (Indebted).

Майстер-клас Барбари Столл матиме назву «Препродакшн! Невідома зірка телехітів!» (Pre-Production! The Unsung Star of a Hit Television Series!).

«Я із нетерпінням чекаю на можливість відвідати Одеський міжнародний кінофестиваль та розповісти про важливі нюанси препродакшну, які стають запорукою подальшого успіху всього проекту, а також про специфіку роботи жінки в телеіндустрії. Все – з власного досвіду!», – каже Барбара Столл. І її досвід важко переоцінити, адже пані Стролл працює в індустрії понад 40 років.

Стільки ж – чотири десятиліття! – налічує й професійний досвід чоловіка Барбари, Майкла Бейзера (Michael Baser). Він – сценарист та шоуранер, який вже багато років очолює сценарний та продюсерський факультет Ванкуверської кіношколи. За свою багаторічну кар’єру він встиг попрацювати з такими великими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia TriStar та Warner Brothers.

Майстер-клас Майкла Бейзера називатиметься «Чорнобиль»: Створення персонажів, що оповідають важливі історії» (Chernobyl: Creating and Designing the Characters That Tell The Story That Needed to Be Told).

Для свого сценарного воркшопу пан Бейзер обрав кейс найуспішнішого цьогорічного проекту, безпосередньо пов’язаного з Україною – серіалу HBO «Чорнобиль», що став найретинговішим серіалом в історії за версією авторитетного порталу IMDb. Так, наразі рейтинг «Чорнобилю» складає 9,6 балів з 10 (для порівняння: в іншого світового хіта HBO «Гра престолів» – 9,4 бала).  Одна з найголовніших складових феноменального успіху проекту – неймовірно достовірні герої, образи яких засновано на реальних учасниках подій. На своєму майстер-класі пан Бейзер проаналізує механізми та секрети створення таких персонажів, а також специфіку того, як з їхньою допомогою розповідати суспільно значущі історії.  

«Найцікавіше для мене як сценариста – розповідати історії, котрі рухаються завдяки характерам героїв, – зізнається Майкл Бейзер. – І саме темі того, як створювати героїв, здатних вести за собою історію, буде присвячено майстер-клас на ОМКФ. До речі, у рамках сценарних курсів Ванкуверської кіношколи  ми завжди приділяємо багато уваги даному аспекту».

Пан Бейзер, який вже неодноразово був гостем та спікером KMW, пильно слідкує за розвитком української індустрії та всіляко заохочує її професіоналів різних напрямків долучатися до світового досвіду створення аудіо-візуального контенту з допомогою різноманітних програм Ванкуверської кіношколи, адже навчання в ній – великий практичний та репутаційний плюс для будь-якого фахівця галузі.

Майстер-клас Майкла Бейзера «Чорнобиль»: Створення персонажів, що оповідають важливі історії» відбудеться в фестивальному центрі «Родина» в залі Cosy Hall 16 липня о 13:00.

А майстер-клас Барбари Столл «Препродакшн! Невідома зірка телехітів!» – у той самий день, там само, але пізніше, о 15:30.

Інформація про замовлення квитків за посиланням.