Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Вечером от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €39.39
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:
Смех сквозь Глобус
Самое смешное из сети

К началу летнего сезона

Суббота, 29 мая 2021, 15:00

Ж.Шульц

Погода в этом году нас не балует, но все равно до открытия летнего сезона осталось всего ничего. И пора уже переходить на летнюю форму одежды. Например, так, как это сделала пани Шульц.

Робила ревізію шафи перед літнім сезоном. Нічого нового: як і раніше носити нема що й місця немає.

Розділила те, що не ношу на три купки: якщо схудну, якщо потовстішаю, якщо зійду з розуму.

Всі ситуації дуже навіть реальні.

Цього року купка «якщо потовстішаю» підозріло маленька, а «якщо схудну» гнітюче велика. Спасибі, локдаун.

Виявила величезну кількість одягу «так чисто сміття винести, до смітника і назад». Саме цей одяг носиться і в хвіст і в гриву всюди від магазину до посольства.

Знайшла 25 штук прикольних футболок з категорії «ну не викидати ж через таку маленьку пляму / дірочку / розтягнутий виріз». Склала стопкою. Туди ж м'яку стару піжаму. Полиняла? Зате зручна як крильце ангела.

Справа висить добротний одяг на вихід: піджаки, спідниці, шовк і кашемір. Виглядаю у ній серйозною жінкою, матір'ю сімейства. Любо-дорого подивитися. Не ношу ніколи.

Поруч з цим всім затесалася рвана худі з «Король і Шут». А раптом я раптово стану на 20 років молодше?

Ось червоний піджак з люрексом. Відмінна річ, щоб ходити в школу на збори. Приходиш в ньому вся така загадкова, як Леді Гага і Остін Пауер в одній особі і вчителі відразу розуміють, що не варто очікувати від моїх дітей занадто багато чого.

А ось в цьому чарівному рожевому горошку поховайте мене, коли що … Це дуже розрядить атмосферу на кладовищі. Так поржати рідко коли вдається.

Ця поличка для речей, які треба тільки злегка вкоротити / розпустити / вшити / перешити і я відразу як почну носити! Деяким екземплярам років 7-8 і це не межа. А прямо над нею інша поличка: «Ну так, це вже не носять. Але мода циклічна і коли-небудь знову повернеться, а у мене вже є кльош / козаки / комір жабо / постоли».

Окремий куточок для речей, цінних як пам'ять. Я в цьому була на першому побаченні з чоловіком / захищала диплом / потрапила в міліцію/. І взагалі — мотлох, а вантажу. Ще років п'ятнадцять — і буде коштувати великих грошей, ось побачите.

Категорія «Не знаю, де були мої очі, коли я купувала цю хрень. Не підходить ні до чого в гардеробі. Але дорогий бренд. Як можна викинути?»

Туди ж віднесемо сексі-сукні для вечора. Одягалося один раз, в голу спину дуло, на поділ наступили, в декольте витріщалися офіціанти, жопа свербіла. Більше ніколи не одягну. Але нехай висить.

Познайомтеся, це мої 50 пар джинсів. Ні, вони всі сині по-різному. Але ношу з них тільки 2 штуки. Та друзів не зраджують. Деякі зі мною були ще до заміжжя.

Познайомтеся, ось моя біль в прямому сенсі цього слова: поличка з взуттям, в якому я можу тільки сидіти. Але зате дуже красиво і елегантно сидіти.

А носити я буду знову ці 10 пар кедів. Що значить взуття бомжів і їм пора на смітник? Руки геть, вони так виглядали ще при покупці!

І обов'язково, обов'язково щороку знаходиться хоча б одна річ під кодовою назвою «Господи, що це таке???»