Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Утром от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.73
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

Фільм відкриття позаконкурсної програми «Гала-Прем’єри» 12-го ОМКФ

Среда, 4 августа 2021, 03:46

Пресс-релиз

Епічне фентезі «Легенда про Зеленого лицаря» стане фільмом-відкриття позаконкурсної програми «Гала-Прем’єри» 12-го ОМКФ.

Стрічка від режисера Девіда Лоурі та студії А24 «Легенда про Зеленого лицаря» заснована на легендарній поемі «Сер Гавейн і Зелений лицар». Поема невідомого автора й досі залишається одним з найвидатніших творів англійської літератури, який надихав Вільяма Шекспіра та Дж. Р. Р. Толкіна.

Епічно-фантазійна пригодницька стрічка «Легенда про Зеленого лицаря» розповідає історію сера Ґавейна, нерозважливого та норовливого племінника короля Артура, який зухвало вступає у протистояння з Зеленим Лицарем – загадковим смарагдовим велетом, який перевіряє людей на стійкість. Ґавейн бореться з привидами, гігантами, злодіями та інтриганами на своєму шляху, який зрештою стане визначальним у його долі і покаже, чого насправді вартий Ґавейн в очах родини та королівства у протистоянні з архіворогом.  

Головні ролі у стрічці виконав номінант на премію «Оскар» та володар премії BAFTA Дев Патель і лауреатка премії «Оскар» Алісія Вікандер.

Глядачі 12-го ОМКФ першими побачать фільм «Легенда про Зеленого лицаря», показ якого відбудеться 14 серпня. А в український прокат стрічка вийде 26 серпня 2021 року, завдяки дистриб’юторській компанії Вольга Україна.