Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.20
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

Фильм-открытие 11 ОМКФ

Пятница, 28 августа 2020, 09:26

Пресс-релиз

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм “Босий імператор”. Стрічка Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт буде показана в перший день фестивалю
 
Фільмом Відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю стане комедія “Босий імператор” спільного виробництва Бельгії, Нідерландів, Болгарії та Хорватії. Стрічка Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт продовжує тему, задану у попередній роботі режисерського подружжя “Король бельгійців”, яка завоювала Гран-Прі 8-го ОМКФ.
 
“Босий імператор” розповідає про пригоди героя після подій у “Королі бельгійців”. Коли Ніколас ІІІ зазнав вогнепального поранення в Сараєво і втратив свідомість, він прокинувся у санаторії на хорватському острові, що колись був відомою літньою резиденцією Тіто. Оточення короля намагається захистити його від новин про нещодавній крах їхнього королівства, що спричинив розвал Євросоюзу. Ніколас вимагає повернутися додому, але авторитарний директор санаторії Отто Кролл не дозволяє нікуди їхати. Лікар прописує королю процедури і реабілітацію, яка включає відмову від власного імені і тепер його звати Брежнєв. До санаторію прибуває делегація з Відня, яка сповіщає, що останній король бельгійців стане першим імператором Європи.
 
Прем’єра стрічки відбулась у 2019 році на кінофестивалі у Торонто в секції Contemporary World Cinema. У фільмі “Босий імператор” знялись світові зірки кіно. Одну з ролей виконала дочка Чарлі Чапліна, британська та іспанська акторка Джеральдін Чаплін. А персонажа Отто Кролла втілив відомий німецький актор Удо Кір, фільмографія якого налічує близько 70 робіт.

Політичну комедію зняла відома пара бельгійських режисерів Пітер Бросенс та Джессіка Вудворт, на рахунку яких вже 5 спільних фільмів. Сам Пітер Бросенс має 25-ти річний стаж роботи в кіноіндустрії. Його фільми отримали нагороди на 75 фестивалях по всьому світові. Спільний фільм Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт отримав Гран-Прі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а під час ювілейного 10-го ОМКФ Пітер Бросенс очолював журі Міжнародного конкурсу.