Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$36.56 • €38.54
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
  • Обзор одесских соц.сетей:

Червона доріжка та найяскравіші події ОМКФ - на кінофестивальному телебаченні

Четверг, 11 июля 2019, 02:34

Пресс-релиз

Прямі трансляції з червоних доріжок, урочисті церемонії та майстер-класи зіркових експертів кіно дивіться по кінофестивальному телебаченню. Спеціальний телеканал розпочне працювати у перший день Одеського Міжнародного Кінофестивалю — 12 липня, за технічної підтримки надійного інтернет-партнеру ОМКФ телекомунікаційної компанії TENET.

Яскраві епізоди ОМКФ можна буде подивитися в кожному місті України по кінофестивальному телебаченню — канал № 41 TENET-TV. Дивіться кінофестивальне телебачення абсолютно безкоштовно.

TENET-TV – це сучасне цифрове телебачення, популярні канали України та світу у цифровій якості та в HD, а також колекція фільмів. Серед зручних сервісів – перегляд каналів у запису до 8 діб тому з "Машиною часу", розширений батьківський контроль і перемикання трансляції між екранами телевізору та смартфону.

TENET-TV доступно на SMART-телевізорах, ТВ-приставках MAG, медіаплеєрах AuraHD, онлайн, а також на смартфонах і планшетах з Android та iOS - з безкоштовними додатками TENET-TV. Вільний доступ до TENET-TV до 14 днів надається після реєстрації. TENET-TV працює всюди, де є Інтернет.

"Основна ідея TENET-TV” – надати максимально зручний доступ до телеканалів і кіно кожній людині, на кожному пристрої, вдома та навіть у дорозі”, - говорить генеральний директор телекомунікаційної компанії TENET Олег Єлісєєв.

"Для розвитку культури в Україні критично важливо дати можливість якомога більшій кількості людей доторкнутися до кіномистецтва", — підкреслює директорка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Крім показу по TENET-TV, події фестивалю будуть транслювати на площі біля Фестивального палацу – Одеського театру музичної комедії ім. М. Водяного.

Нагадаємо, що телекомунікаційна компанія TENET підтримує проведення Одеського Міжнародного Кінофестивалю з моменту заснування, забезпечує організаційний комітет сучасними послугами зв’язку, а гостей і учасників масштабної киноподії – безкоштовним доступом до Інтернету за технологією Wi-Fi.

Інформаційна довідка. TЕNЕT — найбільша телекомунікаційна компанія Півдня України, що динамічно розвивається, лідер у галузі інновацій та ефективних цифрових рішень для дому і бізнесу. Заснована у 1992-му році. За оцінками консалтингових агенцій, TЕNЕT входить до ТОП-10 телекомунікаційних компаній країни. Надає послуги:

високошвидкісний доступ до Інтернету,
цифрова телефонія,
інтерактивне цифрове телебачення,
хост-провайдінг,
організація і забезпечення роботи Wi-Fi Zone.