Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Утром от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

Женитьба. Совершенно невероятное событие

улица Пастера, 15

Дата: Суббота, 12 мая 2018

Время: 18:30

Место: Украинский театр

Цена: 20 - 200 грн.

Всім відомо, що гоголівське "Одруження" - це комедія.

Всім відомо, що цю комедію за роки, десятиліття та століття, які минули з дати її написання, ставили чи не в кожному театрі.

Наш молодий, аже вже відомий далеко за межами Одеси режисер Іван Уривський вірний собі і категорично не хоче ані копіювати колишніх прикладів, ані навіть наслідувати їх. Тож, його сценічний проект, котрий було запропоновано ще уславленим Ігорем Равицьким і саме з розрахунком на Івана Уривського, передбачає далеко не просту чергову комедію за безсмертним твором Гоголя.

Вже перші репетиції відкрили навіть самим акторам стільки нового та цікавого, що виконавці, які звикли на театрі, здавалося б, до усього — і ті нібито отримали "друге дихання".

Чому? Чи не є перебільшеними та завчасними сподівання та надії? Куди запрошує публіку завжди неочікуваний та непередбачуваний у своєму творчому натхненні режисер Іван Уривський?
І ось — прем`єра! Єдине, що ми з чистою совістю відверто гарантуємо — це те, що цікаво, несподівано, та неодмінно у доброму настрої почуватиме себе кожен з глядачів. Що ж до подальшого — усьому своя черга, чи не так? Коротше — як у звісному фільмі: Іди та дивись!

У виставі задіяні:
Заслужений артист України Яків Кучеревський
Заслужена артистка України Ольга Петровська
Заслужений артист України Іван Цуркан
Артисти: Марина Клімова, Микита Биканов, Вадим Головко, Костянтин Кириленко, Володимир Романко, Валерій Швець, Дмитро Цинковський

Подробнее о месте:

Украинский театр

Адрес: улица Пастера, 15 (Центр)

Телефоны: +38 (048) 723 89 77

Время работы: не указано.

E-mail: [email protected]

Сайт: http://ukrteatr.odessa.ua/

В социальных сетях:

Оценить:

Еще сегодня
20468

Комментировать: