Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$27.79 • €31.73
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

За кадром

Екатерининская, 25

Дата: Воскресенье, 15 июля 2018

Время: 11:00 до 20:00

Место: Invogue Art

Виставка «За кадром» –– про жінок в українському кінематографі, які створювали історію кіно, залишаючись по той бік екрану. Нам відомі актриси першого плану, чиї імена вписані в цю історію, але у кіновиробництві бере участь багато жінок, які перебувають по інший бік камери. Це операторки, режисерки, костюмерки, декораторки, художниці та інші. Завдяки цим талановитим професіоналкам фільми, які ми любимо, вийшли саме такими.

Героїні проекту: Юля Лазаревська, Інна Биченкова, Світлана Зінов'єва, Ольга Самолевська, Наталя Ворожбит, Марися Нікітюк, Надія Парфан, Катерина Горностай, Вікторія Бондар, Марина Врода та Кіра Муратова.

Ми вирішили звернутися до жінок, чиї професії нерозривно пов'язані з кіно, та розповісти їх історії. Дізнатися про їх внутрішній світ, спогади та натхнення. Цей проект відкриє завісу історій, що не були розказані.

Проект має i художню складову – молоді українські художники, учасники проекту «За кадром», намалюють «портрети історій», розказаних героїнями. Серед авторів: Алевтина Кахідзе, Микита Кравцов, Катерина Філімонова, Марія Куликовська, Роман Михайлов, Дмитро Ерліх, Інна Хасілева, Олексій Яловега, Ксенія Гнилицька i Ніна Мурашкіна.

Проект представлений у вигляді інтерв'ю, де героїні діляться своїми спогадами та думками з приводу кіноіндустрії. Кіра Муратова представлена ​​серією спогадів колег, які були з нею близькі та тісно працювали. 

Виставка буде супроводжуватись програмою подiй – фільмами та зустрічами із жінками зі світу кіно, які зможуть з різних точок зору розказати про свій досвід в українському кінематографі та згадати найважливіші для них кінокартини. 

У програмі подiй: кінооператор та продюсер Світлана Зінов'єва розповість про авторське, документальне та експериментальне кіно, яке важко комерціалізувати; кінорежисер, сценарист та поет Ольга Самолевська представить фільм Stabat Mater – розповість, як він створювався і прочитає вірші власного авторства; також відбудеться показ фільму «Останній портрет» та дискусія з мистецтвознавцем Євгенією Моляр. 

Подробнее о месте:

Адрес: Екатерининская, 25

Время работы: не указано.

Оценить:

20936

Комментировать: