Погода в Одессе
Сейчас от +24° до +28 °
Ночью от +22° до +24°
Море +25°. Влажн. 64-66%
Курсы валют
$26.44 • €30.86
$26.85 • €31.55
$26.85 • €31.55

Від витоків до витонченості

ул. Ланжероновская, 24а

Дата: Среда, 5 июля 2017

Время: 10:00

Место: Музей «Степная Украина»

Головне багатство на землі – це людина, яка пам`ятає своє коріння, своє минуле, пам`ятає традиції і звичаї свого народу. Зв`язок між поколіннями не повинен обриватися. Наскільки він буде міцним і довготривалим, залежить від сім`ї, школи, музейних працівників, від тих, хто вивчає, береже і пропагує народну художню творчість. І, звичайно, важливою ланкою в цій роботі є професіоналізм, активність керівників гуртків, викладачів і майстрів прикладного мистецтва.

Ось і сьогодні ми знайомимося з прекрасною людиною, викладачем, майстринею, яка освоїла техніки прикладного мистецтва і прищепила любов до народної культури багатьом своїм вихованцям. Багато хто з них стали художниками, викладачами.

Це – одеситка, Людмила Олександрівна Сімоченко. Закінчивши художньо-театральне училище ім. Грекова, займалася розписом по шкірі, а працюючи на Одеській фабриці сувенірів і народних промислів, освоїла техніки бісероплетіння, плетіння з соломки, рукодільне мереживоплетіння, макраме – вузлове плетіння, витинанки. На Одеському телебаченні 2 роки вела програму «Домашня енциклопедія», працювала викладачем в дитячій художній школі №2 м. Одеси та на курсах японської мови, а зараз продовжує викладати в школі раннього розвитку, де починають працювати з дітками, яким ще не виповнилося і року. Роботи Л.О. Симоченко демонструвалися на виставках в містах – Києві, Полтаві, Ужгороді, також знаходяться в особистих колекціях.

На виставці «Від витоків до витонченості» представлені витинанки – орнаментальні прикраси, ажурно або силуетно витяті ножицями, вирізані ножем з білого або кольорового паперу, мотанки, рукодільне мереживо плетене на коклюшках, плетене човником (фріволіте), шите голкою, орігамі – фігурки, складені з паперу. Продовжує сімейні традиції онука Людмили Олександрівни – Аліса Цай, яка вчиться в художній школі №2 м. Одеси, захоплюється витинанками, орігамі і вже має перші нагороди. Її роботи були відзначені на ХХІ міжнародній виставці-конкурсі дитячого мистецтва «Різдвяна зірка 20017».

Тож, Людмила Олександрівна виконує свою місію – з задоволенням свої знання передає послідовникам, і сповнена творчих задумів.


Подробнее о месте:

Адрес: ул. Ланжероновская, 24а

Время работы: не указано.

Оценить:

18218

Комментировать: