Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$27.79 • €31.73
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

Валерий Соколов и друзья

улица Бунина, 15

Дата: Среда, 18 июля 2018

Время: 19:00

Место: Филармония

Цена: 150-350 грн.

Один із найвідоміших українських скрипалів-віртуозів презентує програму із творів, інспірованих сонячною Італією. Щільний графік музиканта включає концерти по всьому світу, а видатні композитори сучасності доручають йому прем’єрні виконання своїх творів. Валерій Соколов грає на інструменті найвідомішого італійського майстра Антоніо Страдіварі. Еталонне звучання скрипки Страдіварі у поєднанні з вишуканими творами, натхненими Італією.

Скрипаль регулярно гастролює з європейськими, азіатськими та американськими симфонічними оркестрами. Щорічно Валерій Соколов виступає в концертах симфонічних оркестрів Санкт-Петербурзької, Московської та Київської філармоній. Співпрацював з оркестром Бі-Бі-Сі, Оркестром де Парі, Камерним оркестром Європи і оркестром ім. Густава Малера, оркестрами Радіо Франції, Баварського Радіо і NDR в Гамбурзі.

Кожен концертний сезон Валерій Соколов виступає на батьківщині, спільно з провідними українськими колективами: Державним Академічним оркестром України і оркестром Національної Філармонії України.

Солісти: Валерій Соколов (Україна), Іовіц Івановіч (Сербія)


Подробнее о месте:

Филармония

Адрес: улица Бунина, 15 (Центр)

Телефоны: +38 (048) 725 69 03

Время работы: не указано.

Сайт: http://www.filarmonia.odessa.ua

В социальных сетях:

Оценить:

Еще сегодня
20850

Комментировать: