Погода в Одессе
Сейчас от +17° до +27°
Днем от +27° до +29°
Море 23°. Влажн. 69-71%
Курсы валют
$26.02 • €29.06
$27.05 • €29.00
$27.00 • €28.90

В очікуванні літа

улица Белинского, 5

Дата: Среда, 19 апреля 2017

Время: 12:00

Место: Музей современного искусства Одессы

Відкриття виставки «В очікуванні літа» проходить в рамках фестивалю Odessa//Batumi Photo Days 2017.

Ця фотовиставка — це спільна робота запрошеного фестивалем куратора Кевіна Лі (Сингапур) та 14 фотографів з України. Виставка створена за підтримки головного партнера — креативної платформи ArtComb та спонсору фестивалю виноробної компанії Shabo.

Для того, щоб створити експозицію, фестиваль провів відкритий конкурс, в якому взяли участь до 123 фотографів з України. В результаті запрошений з Сингапуру куратор відібрав 14 серій, які і сформують головну експозицію фестивалю.

Автори, чиї серії увійшли до експозиції: Артур Бондар, Дарина Дейнеко-Казьмірук, Кирило Коваленко, Юра Коломієць, Владислав Краснощок, Оксана Курчанова, Світлана Левченко, Андрій Ломакін, Саша Маслов, Артем Товстінчук, Вiталiй Фоменко, Ігор Чекачков, Юлія Червінська та Valentyn Bo.

Кевін Лі:

«Роботи, представлені на попередній розгляд, відображали різний досвід і навички, різні теми й проблеми. Хтось досліджує спосіб зображення та образи, хтось цікавиться світом — індивідуальним і публічним. Деякі роботи промовляють голосом мудрості й досвіду, у деяких відчуваються допитливість і сила молодості.

З огляду на можливості наявного виставкового простору, я відібрав 14 художників. Виставку я назвав «В очікуванні літа». Це проста й оптимістична метафора, яка відображає цикл фотографії й творчості — і на національному, і на особистому рівнях. Літо — час нових починань, нових бажань, нового натхнення. І чекаючи на нього, ми пожинаємо плоди праці минулих сезонів».

Довідка:

Кевін Лі — фотограф та креативний директор в Сінгапурі. У 2010 році Кевін заснував Invisible Photographer Asia (IPA) — платформу для фотографів та митців в Азії, яка стала самим потужним фотографічним  інформаційним ресурсом в країнах Азії.

Подробнее о месте:

Музей современного искусства Одессы

17525

Комментировать: