Погода в Одессе
Сейчас от -1° до +1 °
Утром от -1° до +4°
Море +11°. Влажн. 82-84%
Курсы валют
$26.49 • €31.04
$26.85 • €31.55
$26.85 • €31.55

Тiнь Сонця

улица Греческая, 32

Дата: Воскресенье, 4 декабря 2016

Время: 19:00

Место: Шкаф

4 грудня, о 19:00 у клубі «ШКАФ» важка артилерія українського року — «Тінь Сонця» презентує свій новий альбом «Буремний край» в Одесі!
Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу». Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»). Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Не буде перебільшенням сказати, що ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів. 
«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще!» – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк. 
«І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

28 жовтня гурт вирушив у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому і прямуватиме зі Сходу, із зони АТО на Захід, відвідавши близько 20 міст‼

Концерт відкриють наші побратими і улюбленці Одеси — гурт «Друже Музико».

Подробнее о месте:

Шкаф

Адрес: улица Греческая, 32 (Центр)

Время работы: не указано.

В социальных сетях:

Оценить:

16356

Комментировать: