Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

Вона його любила

улица Пастера, 15

Дата: Суббота, 20 апреля 2019

Время: 19:00

Место: Украинский театр

Цена: 180 грн.

Кожен любить , як вміє ! Вона його любила ! Вона – Таня. Він – Сергій. Вона – його учениця. Дика, пристрасна, справжня. Ні, це – не “Лоліта”, і не шукайте тут аналогій. “Вона його любила” – гостріше, жорсткіше і……..смішніше !
Де все відбувається ? Тут. В Одесі, в Україні, на Землі – поруч з вами… Тут є Славік – мажор у якого не вистачає адреналіну в житті. Є мама Сергія , яка тільки і мріє оженити сина ! Є французький бульдог – Джон Сноу ! А батько Тані не може жити без алкоголю і чекає на Костю, якого от от випустять із в’язниці… Ні, ні , це не “чєрнуха”, як може здатися. Це “висока історія” непростих стосунків. Головне – не бути ханжою. Герої діють швидко, говорять прямо, мріють пристрасно.

А ! Є ще Костя. Костя любить Таню. А вона ? А вона його любила ! Але своєю любов’ю. Кожен любить як вміє… Це історія про шалені почуття, про безглузде парі , яке призводить до майже античної трагедії, історія про нас, про вас….. А ще буде смішно, дуже…. Кажуть, всі пісні про любов. Ця пісня – точно. Неперевершені актори Українського театру та київський режисер Стас Жирков будуть говорити з вами сучасною мовою.


Подробнее о месте:

Украинский театр

Адрес: улица Пастера, 15 (Центр)

Телефоны: +38 (048) 723 89 77

Время работы: не указано.

E-mail: [email protected]

Сайт: http://ukrteatr.odessa.ua/

В социальных сетях:

Оценить:

20660

Комментировать: