Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Ночью от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

Femme in East [feminist]

ул. Екатерининская, 25

Дата: Сегодня, 19 мая 2019

Время: 11:00

Место: Invogue#Art

Виставка Femmes in East [феміністки] досліджує різні погляди на жіночність у пострадянських країнах, за допомогою мультимедійної інсталяції.

15 жінок з усіх сфер діяльності, з Вірменії, Грузії, Молдови, України та Росії досліджують фемінізм та його нинішній стан. Вони розкривають старі стереотипи, які до цих пір володіють нашим розумом, переписують історію і створюють ситуації, в яких відвідувачі поставлять під питання свої нинішні переконання і активізуються у відповідальних суб'єктів нашого суспільства.

Ця виставка є завершенням «Академії жіночого лідерства» Європейської академії лідерства та дебатів (ELDA, Німеччина).
Бути жінкою в культурі переважно чоловічого лідерства може бути складним завданням, і жінки, що піднімаються кар’єрними сходами, часто стикаються з відсутністю підтримки. Наш проект має на меті мобілізувати досвід кожної з учасниць Академії жіночого лідерства ELDA і спробувати визначити, що означає бути жінкою і феміністкою [Femme In East] в пост пост-радянській реальності.

Європейська академія лідерства та дебатів є проектом Stahlmedien і фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.
11:00 Invogue#Art

Подробнее о месте:

Адрес: ул. Екатерининская, 25

Время работы: не указано.

Оценить:

22345

Комментировать: