Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40

Дипломатичний благодійний різдвяний ярмарок

Маразлиевская, 1

Дата: Воскресенье, 16 декабря 2018

Время: 11:00

Место: Парк Шевченко

Для дипломатів вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою і колоритом. У минулому 2017 році Дипломатичний ярмарок відвідало понад 3 тисячі осіб. Медичне обладнання, кошти на придбання якого збиралися на ярмарку, було передано в дитячу міську клінічну лікарню № 3.
Цього року на Дипломатичному ярмарку можна буде придбати традиційні для країн-учасниць продукти і кулінарні вироби, блюда національних кухонь, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси. Святковий настрій також створюватиме концертна програма з виступами національних колективів.
Зібрані на VIII Дипломатичному благодійному різдвяному ярмарку кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для пологового будинку № 5.

Організатор - Одеський Дипломатичний клуб за офіційної підтримки МЗС в м. Одесі, Одеської міської ради, Одеської обласної державної адміністрації.
Співорганізатор - компанія «Экспо-юг-сервис».

Ярмарок розташується у парку Шевченка (павільйон Gorzal на колишньому танцмайданчику «Огни маяка»). У павільйоні працює кліматична система, є санвузли.
Вхід вільний.
Час роботи: 11.00 - 19.00


Подробнее о месте:

Адрес: Маразлиевская, 1

Время работы: не указано.

Оценить:

21676

Комментировать: