Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Утром от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$26.98 • €30.65
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

«Шма, Ізраель!»

Четверг, 10 сентября 2015, 10:53

Редакция Чорноморські новини, 03.09.2015

Шалом, дорогі друзі! Миру вам і радості в радісній Одесі — місті любові, гумору і нескінченної кількості фестивалів.

Ми дуже раді повідомити вам, що цього року Одеса отримала в подарунок ще один найбільш розкішний і найбільш єврейський фестиваль. Слово «найбільш» тут якнайдоречніше. Адже одесити — гурмани у всьому, і мистецтво — не виняток. Відтак запрошуємо вас на міжнародний фестиваль єврейської музики і танцю «Шма, Ізраель!» («Слухай, Ізраїлю!»), який відбудеться 11-13 вересня.

Слово «Шалом!» має глибокий сенс і сповнене любов’ю. Воно означає побажання миру, щастя, добра, успіху, чогось хорошого. Ми бажаємо вам бути багатими, щасливими й успішними у всіх сферах життя. Тому фестиваль «Шма, Ізраель!» зиче всім шалома і радий представити свою чудову програму, в якій буде багато цікавого для людей різного віку.

Фестиваль має давню історію, вже понад два десятки років він їздить по різних країнах світу і дарує людям радість і надію на краще. «Шма, Ізраель!» — це не просто гарна та якісна музика і танці, послання надії і радості від виконавців з чотирьох країн світу: Ізраїлю, США, Аргентини й України. Цьогорічний фестиваль «Слухай, Ізраїлю!» — це прекрасний подарунок до Дня Одеси, а також можливість усім разом відсвяткувати Рош ха-Шана — єврейський Новий рік, або День трубного звуку, як він названий у Біблії. У єврейській традиції це час не тільки радощів, надії на краще, а й роздумів над своїм життям.

20 років тому фестиваль був уже в Одесі, й ось його організатори надали одеситам, яким він тоді сподобався, можливість знову побувати на улюбленому заході. Цього разу дія проходитиме на одній з найкрасивіших сцен Європи — в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Всього відбудеться п’ять концертів. Глядачі зможуть спостерігати феєричне дійство як у самому театрі, так і біля нього: на площі біля Оперного будуть зведені сцени для виступу артистів, а також розмістяться екрани, на яких показуватиметься все, що відбувається в залі. Таким чином концерти зможе подивитися величезна кількість людей.

Продюсер фестивалю та автор соціальних проектів Джонатан Берніс розповів, що торік у Києві «Шма, Ізраель!» відвідали близько 15 тисяч осіб. Організатори навіть не очікували такого успіху свого творчого проекту. Тому вони зроблять усе, щоб якомога більша кількість одеситів побачила творчість артистів—учасників фестивалю і долучилася до єврейської культури.

Побувавши на фестивалі, ви зможете доторкнутися до багатовікової і різноманітної культури єврейського народу. Ви побачите народні та сучасні танці, послухаєте фольклорні мотиви клезмерів, нігуни, джаз і вічну класику. Три дні фестивалю подарують вам радість і зарядять позитивом на довгий час!

Вхід вільний.

Концерти відбудуться: 11 вересня — о 19.00; 12 та 13 вересня — о 14.00 та 19.00.

8478

Комментировать: