Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Утром от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$27.43 • €31.31
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

Одеський пакет реформ — пакет реформ для України

Вторник, 6 октября 2015, 08:32

Ольга Філіппова Чорноморські новини, 26.09.2015

У четвер в Одесі за участі голови облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету на тему «Соціально-економічний розвиток Одеського регіону: поточний стан та перспективи».

У заході взяли участь представники облдержадміністрації, облради, керівники РДА та мери міст обласного значення Одещини.

На порядку денному — ключові для області питання. Зокрема, йшлося про виконання місцевих бюджетів за 8 місяців цього року в нових умовах бюджетної децентралізації та перспективи реалізації «Одеського пакету реформ», запропонованого командою Міхеіла Саакашвілі.

Міхеіл Саакашвілі подякував бюджетному комітету ВР за те, що він так невідкладно реагує на виклики та завдання, які постали перед Одещиною. Він підкреслив, що найголовніше завдання сьогодні — це будівництво дороги Одеса-Рені, адже відсутність доріг вбиває будь-які інші можливості розвитку.

Голова парламентського комітету Андрій Павелко зазначив, що Одещина за багатьма параметрами попереду. Перш за все тому, що тут не на словах, а на ділі знищують корупцію та бюрократію, впроваджують нові методи керівництва областю. У районах активно впроваджується бюджетна децентралізація, що дає можливість, окрім освоєння власних коштів, максимально ефективно використовувати фінансові ресурси держбюджету, зокрема на інфраструктурні проекти, як-от дорога Одеса — Рені.

У свою чергу Саша Боровик висловив сподівання, що бюджетний комітет підтримає «Одеський пакет реформ». «Адже «Одеський пакет реформ» — це пакет реформ для всієї країни», — підтримав його Міхеіл Саакашвілі.

Під час виїзного засідання комітету ВР обговорювалися першочергові для Одещини заходи, що потребують залучення коштів державного бюджету вже в цьому році. Це стосується стабілізації стану Хаджибейської дамби, яка, не перебуваючи на балансі у жодних служб, упродовж багатьох років потребує повної реконструкції. Її прорив загрожує не тільки затопленням об’їзної дороги Одеси, а й масштабною екологічною катастрофою для всього міста та прилеглих територій.

Виїзне засідання проходило не лише у кабінетах облдержадміністрації. Його учасники побували на таких важливих для життя Одещини об’єктах, як Хаджибейська дамба, міст через Дністер біля с. Маяки та КПП «Паланка», а також Аккерманська фортеця та каналізаційна насосна станція в с. Шабо.

8649

Комментировать: