Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Вечером от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$27.43 • €31.31
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

Фільм «Крим. Як це було».

Вторник, 22 марта 2016, 19:48

23 березня в Одесі у кінотеатрі «Cinema-city» (Семафорний провулок, 4, К5) відбудеться прем’єра повнометражного документального фільму «Крим. Як це було». Початок о 19.00

Режисер фільму Костянтин Кляцкін, оператор Володимир Усик, режисер монтажу та звукорежисер Павло Липа, композитор Роман Вишневський, продюсер Олександра Братищенко, виконавчий продюсер Сергій Малярчук.

Об’єднання кінодокументалістів Babylon’13 представляє перший повнометражний фільм про анексію Криму Росією. Унікальні документальні кадри і невигадані історії моряків, льотчиків, десантників та морських піхотинців про жорстке протистояння окупантам одним дадуть відповідь на питання «Чому ми віддали Крим?», а інших примусять замислитися над майбутнім півострова.

Герої фільму розповідають про події весни 2014 року. Колись ці розповіді стануть свідченнями в суді над зрадниками, колись їх досліджуватимуть історики, щоб скласти повну картину того, що відбувалося у Криму. Український глядач має нагоду подивитися у очі людям, що були готові у непростих умовах до останку захищати територіальну цілісність батьківщини і захищають її сьогодні, дізнатися з першоджерела, що діялося на оточених військових базах і блокованих бойових кораблях. Автори фільму дивляться на історичні події в Криму крізь призму доль українських вояків, що не зрадили присязі. «Крим. Як це було» — розповідь про найвищі людські якості: честь, вірність обов’язку, мужність.

Фільм вийшов у загальноукраїнський прокат 17 березня

На прем’єрному показі можна буде зустрітися із знімальною групою фільму у повному складі, а також з композитором фільму Романом Вишневським та волонтеркою Валентиною Охлопковою.

Фільм створено за підтримки NATOInformationandDocumentationCentre
Партнери проекту:
Український кризовий медіа-центр,
EuroMaidanCanada,
технічні партнери:
KWASoundProduction,
BigHandFilms та
Державне агентство України з питань кіно.

Партнери фільму мережі кінотеатрів «Сінема-Сіті», «Мультиплекс», кінотеатри «Правда-кіно» (Дніпропетровськ), «Жовтень» (Київ).

Знімальна група вдячна за підтримку та допомогу в роботі ідейній натхненниці проекту, волонтерці Валентині Охлопковій, без якої поява фільму була б неможливою; працівникам прес-служби ВМС ЗС України; капітану другого рангу, заступнику командира 1-ї бригади надводних кораблів по роботі з особовим складом Олександру Гончарову; заступнику командира 10-ї бригади морської авіації по виховній роботі підполковнику Миколі Плескачу та іншим чудовим небайдужим людям.

Трейлер фільму можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=jn5CsCPHuEg

За довідками щодо прем’єри фільму в Одесі звертатися до Олександри Братищенко, т. 063 129 81 44

9402

Комментировать: