Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$27.43 • €31.31
$27.75 • €31.45
$27.70 • €31.40
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

Де вчити польську мову: в Україні чи в Польщі?

Вторник, 27 марта 2018, 15:14

Існує думка, що всі українці знають польську мову, а всі поляки знають українську. У всякому разі, вони один одного розуміють, так як їх мови дуже схожі. Втім, якщо ви хочете відвідати Польщу не тільки з туристичною метою, вивчити польську мову доведеться. Тим більше для нас це нескладно, враховуючи вище згадану схожість.

Знання польської мови необхідно в декількох випадках:
     
      - ви плануєте отримати карту поляка; 

      - ви — ділова людина, і перед вами відкриваються перспективи виведення бізнесу на польський ринок;

      - ви бажаєте взяти участь у програмі обміну і підвищити свій професійний рівень, пройшовши стажування у Польщі;

      - в Польщі на вас чекає престижна робота, а рівень знання мови залишає бажати кращого;

      - ви маєте намір отримати освіту в Польщі.

Вивчення мови дає вам й інші, нехай і не настільки істотні переваги. Наприклад, читання літературних творів польських авторів і перегляд фільмів в оригіналі. Можливо, ви маєте польське коріння і хотіли б дізнатися більше про долю своїх предків або підтримувати спілкування з родичами, що проживають в Польщі.

Вивчення польської мови в Україні

Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL запрошує на курси польської мови в Києві й інших містах України — Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Львові, Сумах, Охтирці, Новій Каховці, Білій Церкві, Чернігові та Херсоні.

Курси сприяють оволодінню мовою на рівнях від А1 до В1+. Навчання побудовано на принципі порівняння польської та української мов; заняття ведуться у неформальній обстановці, що сприяє більш ефективному освоєнню матеріалу. У навчанні можуть брати участь старшокласники, так як воно спрямоване, в першу чергу, на підготовку випускників до вступу в польські ВНЗ.

Система батьківського контролю дозволяє батькам щомісяця отримувати відомості про успіхи сина або дочки.

До навчання за кордоном слід готуватися заздалегідь, і тут мовні курси UniverPL припадуть як не можна до речі. Детальніше про курси і враження колишніх учнів ви можете прочитати на сторінці https://www.univerpl.com.ua/uk/kursi_polskogo_yazika.html.

Вивчення польської мови в Польщі

Чотиритижневий курс розрахований на учнів віком від 14 років і старше. Ця форма навчання дає можливість не тільки освоїти мову в максимально стислі терміни, але й ознайомитися з особливостями життя і побуту польського народу.

Завдяки повному зануренню в мовне середовище, навчання здійснюється максимально швидко, а розважальна програма, що входить в спектр послуг, перетворює його в приємну пригоду під час літньої відпустки.

Курси польської мови в Польщі відмінно підійдуть тим, хто зацікавлений, в першу чергу, в освоєнні розмовної польської без поглиблення в правила граматики і пунктуації.

Який вид навчання обрати

Вибираючи курси польської мови, слід опиратися на власні цілі і можливості. Для майбутніх студентів, які планують подальше навчання в Польщі, бажано заздалегідь і як можна ближче ознайомитися з мовою, на якій будете писати конспекти і контрольні роботи. Крім того, освоєння польської мови в Україні дає можливість поєднувати її з навчанням в школі або з професійною діяльністю.

Якщо ж мова вам потрібна для спілкування, читання книг і перегляду відео, то літній курс в Польщі стане відмінним приводом відвідати прекрасну країну.

10448

Комментировать: