Погода в Одессе
Сейчас от ° до °
Днем от ° до °
Море +°. Влажн. %
Курсы валют
$28.18 • €32.32
$27.92 • €31.50
$27.90 • €31.40
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

Цирковой фестиваль в Одессе

Воскресенье, 3 июля 2016, 10:14

Пресс-релиз З 7 по 10 липня в Одесі відбудеться грандіозна подія — 5-й Ювілейний Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий трюк Кобзова».

«Золотий трюк Кобзова» — це подія світового масштабу! Міжнародний фестиваль циркового мистецтва, заснований Миколою Кобзовим в 2011 році, щороку відкриває нових світових циркових зірок.

Чотири фестивальні дні, більше 30 000 глядачів, 280 артистів з 15 країн світу, 40 найкращих циркових номерів. За своїми масштабами і значущістю він входить в п'ятірку найкращих світових фестивалів циркового мистецтва. Організаторами фестивалю виступає Всеукраїнська громадська організація «Циркова спілка Кобзова» та цирк «Кобзов», за підтримки Європейської Цирковий Асоціації (ЕСА).

За словами Миколи Кобзова: «Фестиваль «Золотий трюк Кобзова» — це унікальний захід в сфері циркового мистецтва для України, Адже саме тут народжуються нові «зірки арени», які прославляють Україну по всьому світу».

По закінченню фестивалю відбудеться гала-концерт фестивалю «Золотий трюк Кобзова», де у фіналі переможці отримають спеціальні призи та нагороди.

Метою фестивалю є пошук нових талановитих виконавців, а також популяризація України в світі циркового мистецтва, надання можливості окремим цирковим виконавцям взяти участь в професійному творчому фестивалі. Окрім того ця грандіозна подія зміцнює культурні зв'язки між продюсерськими центрами, творчими агентствами та іншими культурними центрами і цирковими виконавцями з різних країн світу, регіонів України і країн близького зарубіжжя.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПО ФЕСТИВАЛЮ

За сприянням Європейської Циркової Асоціації (ЕСА), ВГО «Циркова спілка Кобзова», та цирку «Кобзов» з 7 по 10 липня 2016 року в Одесі відбудеться грандіозна подія — проведення 5-го Міжнародного Циркового Фестивалю «Золотий Трюк Кобзова».

Провідні світові діячі циркового мистецтва відзначили, що за масштабом та значимістю Міжнародний Цирковий Фестиваль «Золотий Трюк Кобзова» стоїть на одному рівні з відомими світовими фестивалями, такими як: Міжнародний цирковий фестиваль у Монте Карло, Міжнародний цирковий фестиваль у Парижі, Міжнародний цирковий фестиваль у Будапешті та інші, і є візитною карткою циркового мистецтва України.

Унікальність таких фестивалів в тому, що на одній арені проходять виступи найвидатніших циркових артистів і груп із різних країн світу, які знайомляться, спілкуються, обмінюються досвідом та показують свою майстерність під одним куполом.

Подібні фестивалі проходять щорічно в різних країнах світу і представляють собою яскраві події, що дають постійний поштовх розвитку культури та циркового мистецтва зокрема.

Проведення щорічного міжнародного циркового фестивалю в Україні допоможе формуванню за кордоном позитивного іміджу і популяризації української культури та мистецтва та збільшить її привабливість на міжнародній арені.

Заплановані заходи вже викликали велику зацікавленість з боку видатних діячів світового цирку та циркових артистів. Почесний президент Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло принцеса Монако Стефанія висловила свою повну підтримку заходу та з радістю прийняла наше запрошення відвідати 5-й Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий Трюк Кобзова».

На жаль, донині на українському ринку циркового мистецтва набір видовищних заходів досить обмежений. Бізнес розваг в розвинених зарубіжних країнах має як більший асортимент і більш широку доступність для населення, так і більш високу привабливість з точки зору якості послуг.

На сьогодні в Україні існує значний вакуум у сфері проведення міжнародних циркових фестивалів. Власне, заповнення цього вакууму вже почалося. Ми є свідками проведених чотирьох міжнародних циркових фестивалів, які збільшили інтерес до цирку в цілому. Ці дійства сформували неймовірну атмосферу свята та одночасно залишились досить демократичними, щоб мати змогу зібрати людей різного рівня добробуту, освіти, інтересів, віку і статі. Фестивалі стали настільки захоплюючими, що були здатні утримувати на своїх місцях тисячі людей протягом 3-4 годин. Для одних — це було азартним видовищем, для інших — можливістю позбавитись стресів, а для когось — слушною нагодою провести вихідний день з сім'єю, показуючи своїм дітям приклади людської сміливості та майстерності.

Відсутність подібних видовищ в Україні вказує на істотну незаповнену нішу на ринку бізнесу розваг, на потенційно величезну глядацьку аудиторію, яка очікує появи подібних дійств. Це те, чого у нас ніколи не було, але про що чув широкий глядач і завжди мріяв побачити.

9552

Комментировать: