Погода в Одессе сейчас -5 ... -4
ночью -9 ... -7
Курсы валют USD: 0.000
EUR: 0.000
Регистрация
Что такое Odessa1.com live?
Это первый в Одессе проект по прямому интернет-вещанию с любого рода событий и мероприятий. Узнать подробнее

Юрій Луценко і «Третя республіка»

Суббота, 13 июля 2013, 14:00
Трансляция завершена. Архив трансляций.
Просмотров: 1532
Леся Ясниська
Леся Ясниська Я підтримую Ваші погляди. Як можна приєднатися до вашого руху? Чиє осередок у Львові? Дякую
30.01.2014 09:11 ответить
Anonymouse
Anonymouse Синяк приехал в Одессу поделится своим опытом как противостоять Немецкой полиции.
13.07.2013 14:24 ответить
Полная версия: http://www.youtube.com/watch?v=l6iB2fSXmQgНа запрошення «Вільного Університету Українського Клубу Одеси» Юрій Луценко та його найближчі однодумці: Тарас Стецьків і Володимир Філенко зустрінуться з громадою міста Одеси для презентації громадського руху «Третя Українська Республіка».Становлення політичної нації, розбудова громадянського суспільства, є важливою ідеологічною складовою діяльності Вільного Університету Українського Клубу Одеси. Презентація громадського руху «Третя Українська Республіка» безпосередньо відповідає прагненням організаторів клубу та є актуальною складовою сучасного суспільно-політичного процесу.
«Третя Українська Республіка» - це рух небайдужих громадян, які прагнуть створити нову державу на новому грунті. «Третя республіка» це той самий, новий грунт, на якому можна побудувати принципово нову державу, рух знизу, в основі якого лежить план перетворень. «Третя республіка» це не політична партія і не громадська організація, як зазначає Ю. Луценко, це – нова громадська ініціатива, на зразок Народного Руху України чи польської Солідарності. Це структура без політичної чи партійної прив’язки.

Команда «Третьої Української Республіки» - це українці, які відчувають свій обов’язок радикально змінити життя в нашій країні, які об’єдналися, щоб відновити віру людей в те, що зміни можливі.
Вільний Університет та команда «Третьої Української Республіки» запрошує усіх небайдужих до свого майбутнього, приєднатися до діалогу, до створення конкретного непопулістичного Плану змін, який стане основою об’єднання мільйонів українців у потужний надпартійний рух за перетворення та зміни в країні. Цей План змін дасть можливість не тільки усунути нинішній режим, але й примусить нових політиків-демократів запустити цей План в життя і звітувати про його виконання.

Кожен, хто прагне повної зміни системної влади, має прийняти участь у презентації та обговорені нового тренду суспільно-політичного життя країни «Третя Українська Республіка».
Система Orphus

Предстоящие трансляции
Прошедшие трансляции
Диалоги на Нежинской «Феномен Кандинского»
Диалоги на Нежинской «Феномен Кандинского»
Трансляция состоялась
18.01.2017
Диалоги на Нежинской «Ханука, Ханука!»
Диалоги на Нежинской «Ханука, Ханука!»
Трансляция состоялась
28.12.2016
Зажжение свечей
Зажжение свечей
Трансляция состоялась
28.12.2016