Наша камера
на «Ланжероне»
Лобода Лобода
в Садах Победы
Погода в Одессе сейчас -2 ... +1
утром -1 ... +2
Курсы валют USD: 25.638
EUR: 27.246
Регистрация
Фильтр публикаций
Все разделы
Публикации по дате
Дата:

19 Международный фестиваль "Два для и две ночи нвовой музыки"

Вторник, 19 марта 2013, 21:27

Пресс

19-й міжнародний фестиваль сучасного мистецтва
ДВА ДНІ Й ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ
20-22 квітня 2013 р.

Фестиваль: 20-22 квітня 2013 р.
Місце проведення: Одеська Обласна ФІЛАРМОНІЯ, вул. Буніна 15
Тел. для довідок 725 15 38

Організатор:
АСОЦІАЦІЯ НОВА МУЗИКА
вул. Базарна, 48, кв.1
65125, Одеса, Україна
Тел./факс: (+38 048) 722 52 83; 7858473
Mob. 0677089037, 067 489 14 83
E-mail: [email protected]
[email protected]
Website: www.anm.odessa.ua

Президент: Бернгард Вульф професор Фрайбурзького університету музики, перкусіоніст та диригент.
Артистичний директор та засновник: Кармелла Цепколенко - композиторка, професор Одеської державної музичної академії ім. А.В.Нежданової, Секретар правління Національної Спілки композиторів України, Лауреатка Премії ім. Б.Лятошинського, Заслужений діяч мистецтв України.
Директор фестивалю: Олександр Перепелиця

Фінансова підтримка
Міністерство культури України (Україна)
Одеська облдержадміністрація (Україна)
Одеська обласна Рада (Україна)
Одеська міська Рада (Україна)
Управління культури і туризму, національностей та релігій
Одеської облдержадміністрації (Україна)
Управління культури та туризму Одеської міської ради
Посольство Держави Ізраїль в Україні (Ізраїль)
Генеральне консульство Грузії в Одесі (Грузія)
Німецький культурний центр – Ґете-Інститут у Києві (Німеччина)
Німецький культурний центр “Баварський дім Одеса”
Благодійний фонд Ціацан (Одеса, Україна)
Благодійний фонд Андрія Азарова (Одеса, Україна)
ТДВ ІнтерХім (Одеса, Україна)
ТМ Вина Гулієвих (Одеса, Україна)
СП ВЕККА ТОВ (Одеса, Україна)
ТОВ Кривоозерська харчосмакова фабрика (Миколаївська область, Україна)

Співпраця, партнери
Автрійський культурний форум=Київ= (Австрія)
Національна спілка композиторів України (Київ, Україна)
Одеська Національна музична академія ім. А. В. Нежданової (Україна)
Одеська організація Національної спілки композиторів України (Україна)
Про Гельвеція – Швейцарський фонд культури (Швейцарія)
STANLEY THOMAS JOHNSON FOUNDATION
ТМ Французький бульвар (Одеса, Україна)

Інформаційна підтримка
Генеральний інформаційний спонсор – Медіа-холдинг 100% (Одеса, Україна)

Журнал Міністерства культури України «Українська культура» (Київ, Україна)
Журнал «Музика» (Київ, Україна)
Газета «Культура і життя» (Київ, Україна)
Газета «День» (Київ, Україна)
Журнал Модний мандарин (Одеса, Україна)
Ділове видання 100% (Одеса, Україна)
Журнал Фаворит удачі (Одеса, Україна)
Газета «Вечерняя Одесса» (Одеса, Україна)
Телеканали: ОНТ, РЕНОМЕ, 100% (Одеса, Україна)
Національна радіокомпанія України, ТВО художніх програм (Київ, Україна)
Одеське обласне радіо: ТО Ірина та Радіо на Троїцькій (Одеса, Україна)
Програма «Сітуація УТА» (Одеса, Україна)

Щорічний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Два дні й дві ночі нової музики" в Одесі зараз є одним з найбільших та найінформаційніших фестивалів Нової музики в Україні, який наголошує на театралізації перформансів в комбінації з візуальними, мультимедійними, відео- та кіноакціями. Особливість фестивалю становить 48-ми годинна нон-стоп дія (точніше дві 12-ти часові сесії) на 3-му тижні квітня (з 20 по 22 квітня у цьому році). Музичні перформанси театралізуються в поєднанні з візуальними арт-акціями, звуковими, відео, кіно та мультимедійними інсталяціями. Новітні методи діяльності спиратися на неординарні ситуації для публіки. Фестиваль сприяє усіх напрямках авангарду, сучасних і пост-сучасної музики, у тому числі живої електроніки, на магнітній стрічці та/або комп'ютерної музики.
Унікальність цієї мистецької акції полягає в тому, що він моделюється за логікою композиторського мислення та відповідно до авторської концепції як 48-годинна подія, де органічно сполучаються різноманітні види мистецтв. Це – свого роду безперервна музична вистава, підчас якої створюється ґрандіозна композиція-перформанс із особливою атмосферою, в якій беруть участь як глядачі, так і виконавці.
    Концепція Фестивалю залишається тією ж самою: велика міжнародна подія з Нової музики за участю музикантів, композиторів, музикознавців та менеджерів культури з усього світу. Метою є поєднання Нової музики з новою фестивальною формою, демонстрація українському глядачеві нових напрямків Нового мистецтва, сприяння інтеграції Української музики до світової культури. Мета полягає в тому, щоб об'єднати нову музику з новою формою фестивалю, щоб продемонструвати нові тенденції нової музики українському слухачеві (близько 2000-3000 глядачів), щоб сприяти інтеграції української музики до всесвітньої музичної культури.
    Особливістю 19-го фестивалю є широке використання театральних форм та жанрів, акцент - на хоровій та камерній музиці.

Країни-учасниці: Австрія, Азербайджан, Боснія-Герцеговина, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Еквадор, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Італія, Канада, Китай, Корея, Литва, Монґолія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Румунія, Словенія, США, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Японія.

    19-ий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Два дні й дві ночі нової музики" включає в себе твори композиторів: І. Алексійчук (UA), Ф.Аллахверді (AZ), З.Алмаші (UA), Ф Блюм (DE), Крістіан Генкінг (CH), Вітаутас Германавічус (LT), Юлія Гомельська (UA), Армен Гушчіян (AR/RU), Юрій Гонцов (RU), Алла Загайкевич (UA), Фарадж Караєв (AZ), Богдан Кривопуст (UA), Олександр Козаренко (UA), Дражан Косорич (BA), Кіра Майденберг-Тодорова (UA), Арвідас Мальцис(LT), Віталій Маник (UA ), Ельмір Мірзоєв (AZ), Іван Пахота (UA), Деніс Прісяжнюк (RU), Маттіас Пінцшер (DE), Алєксандр Риндін (RU), Володимир Рунчак (UA), Анастасія Садомська (IL), Валентин Сильвестров (UA), Манфред Станке (DE ), Анна Тіхоплав (UA), Богдана Фроляк (UA), Н. А. Хубер (CH), Кармелла Цепколенко (UA), Асматі Чібалашвілі (GE/UA), Наталя Черній (UA), Олексій Шмурак (UA), Б.Юсупов (IL), та інші.

ВИКОНАВЦІ:
Маттіас Артер (CH) гобой, Бернгард Вульф (DE) диригент, Габрієль Бруннер (CH) скрипка, Дженніфер Гимер (DE) фортепіно, Євген Громов (UA) фортепіано, Мартін Грюневельд (NL) перформер, Рой Грюневельд (NL) перформер, Олександр Драган (UA) диригент, Роберт Ейткін (CA) флейта, Бадамхорол Самдандамба (MN) голос, Валентина Солоненчук (UA) баян, Олена Павлова (UA) фортепіано, Галина Шпак (UA) хоровий диригент, та інші.

ОРКЕСТРИ, ХОРИ ТА АНСАМБЛІ
КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ (UA), худождній керівник і диригент А. Драган; ORIANA МОЛОДІЖНИЙ ЖІНОЧИЙ ХОР ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ (UA), диригент Ольга Шпак (UA); Зразковий дитячий хор Solo musica школи педагогічної практики Одеської Національної музичної академії імені А.В. Нежданової (UA), художній керівник і диригент Євгенія Бондар (UA), CONVERGENCE NEW MUSIC ENSEMBLE (CH/AM/GE): Дмитро Ставніаріді (GE) флейта, Анна Ломсарідзе-Артер (CH/GE), гобой, англійський ріжок, Девід Гюламірян (AM) кларнет, Шмаванон Григорян (CH/AM/GE) фагот, Армен Маілян (AM) труба, Георгій Беруашвілі (GE) валторна , Карапет Арутюнян (AM) тромбон, Артур Аванесов (AM) фортепіано, Натія Мдінарадзе (GE) скрипка, Ніно Шамугія (GE) скрипка, Ліліт Мхітарян (AM) альт, Левон Аракелян (AM) віолончель, Георгій Квлівідзе (GE) контрабас, соліст Матіас Артер (CH), диригент Андреас Бреннер (CH), ТРІО УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ Одеської Національної музичної академії (UA): Пауль Херрера (EC) перкусія, Тен Чонг (CN) перкусія, Анна Рало (UA) перкусії; АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO (UA): Володимир Гитін (UA) бас-кларнет, Яна Варламова (UA) сопрано, Тен Чонг (CN) перкусія, Євген Пігуляк (UA) скрипка, Євген Довбиш (UA) віолончель, Олександр Перепелиця молодший (UA) фортепіано, диригент, художній керівник; АНСАМБЛЬ УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ Музичного університету Фрайбургу (DE): художній керівник та диригент Бернгард Вульф (DE), АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ LUGANO Швейцарія, ДУО Мартін Грюневельд & Рой Грюневельд велетенський ксилофон Нідерланди, Дуо Джуліан Беллі перкусія & Дженс Брачер труба Німеччина, ДУО Ґабріелле Бруннер скрипка Швейцарія та Сюзанне Хубер фортепіано Швейцарія, ДУО Анна Ломсаридзе-Артер І Матіас Артер гобои Швейцарія та інші.

Фестивальна програма

ПЕРШИЙ ДЕНЬ (20 квітня)
16.00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД–СЦЕНА 1
Урочисте відкриття
Частина I
Н. А. Губер (DE) Clash Music для перкусії (1988) ~ 3`
Частина ІI
Джон Aлфієр (US) Тамбурин фанфари (1989) ~ 8` up
Фарадж Караєв (AZ) Естафета для перкусії (2003) ~ 8` up
Андре Жоліве (FR) Концерт для флейти та перкусії. 3 частина (1965) ~ 5`
виконує
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) Беннет Добрік (DE)
Нагіса Сібата (JP)
Томоко Ісіге (JP)
Цезар Массано (DE)
Жером Лепетіт (DE)
+
РОБЕРТ ЕЙТКІН (CA) флейта
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, арт. директор

17.30 КОНЦЕРТ-ПОРТРЕТ ОЛЕКСАНДРА КОЗАРЕНКА (UA)
Ірмологіон для струнних (1989) ~ 10`
Концертштюк для фортепіано, флейти та струнного оркестру (1991) ~ 6`
Concerto Rutheno для струнних (1991) ~ 8`
П’ять весільних ладкань з Покуття для народного голосу та струнних (1992) ~ 15`
Sinfonia Estravaganza для струнних (2001) ~ 14`
    виконує
КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОІЇ ФІЛАРМОНІЇ
Художній керівник та диригент Олександр Драган (UA)
Солісти
Ганна Солонична (UA) голос
Олександр Козаренко (UA) фортепіано

18.30 Дуель-Дует 1
ЮЛІАН БЕЛЛІ (DE) перкусія & ЄНС БРАХЕР (DE) труба
Крістіан Вольф (DE) Пульс (1998) ~ 12` up
Філіп Блюме (DE) Collaboraxium (2000) ~ 15` up
Ліза Лім (AU) Мандри (2009) ~ 15` up

19.30 КОНЦЕРТ–ҐРАНД–СЦЕНА 2
Частина I
CONVERGENCE NEW MUSIC ENSEMBLE (CH/AM/GE)
(a pre-art project)
Роланд Мозер (CH) для шости вітрів (2012 ) ~ 8` wp
Олексій Шмурак (UA) Golem (2011) ~ 10`
Штефан Вірт (CH) Zwoboe для двох гобоїв (2013) ~ 4` wp
Емре Сіхан Калелі (TR) [no.9:1] дев’ятнадцять роздумів про концертний гобой для гобоя соло та ансамблю (2012) ~ 9` up
виконують
Дімітрі Ставрианіді (GE) флейта
Ана Ломсарідзе-Артер (CH/GE) гобой, англійський ріжок
Давід Гюламірян (AM) кларнет
Шмаванон Грігорян (CH/AM) фагот
Армен Маілян (AM) труба
Георгі Беруашвілі (GE) валторна
Карапет Арутюнян (AM) тромбон
Артур Аванесов (AM) фортепіано
Натія Мдінарадзе (GE) скрипка
Ніно Шамугіа (GE) скрипка
Анна Єсаянц (AM) альтівка
Левон Аракелян (AM) віолончель
Георгі Квлівідзе (GE) контрабас
cоліст МАТІАС АРТЕР (CH) гобой
АНДРЕАС БРЕННЕР (CH) дириґент
Частина II
Андре Томас (US) Мерлін для марімби соло (1985) ~ 8` up
Емануель Сежурн (FR) vous avez du feu (Одеська версія 2013) ~ 3` wp
Дмітрій Янов-Яновскій (UZ) Postscriptum для квартету перкусії (2003) ~ 10` up
виконує
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE) АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУГАНО (CH)
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, арт. директор

20.30 Дуель-Дует 2 ҐАБРІЕЛЛЕ БРУННЕР (CH) скрипка СЮЗАННЕ ГУБЕР (CH) фортепіано
Рудольф Кельтенборн (CH) Музика в п’яти частинах (2010/11) ~ 13` up
Ганс Юрґен фон Бозе (DE) 3 Етюди ~ 10` up
Ґабріелле Бруннер (CH) П’єса (2013) ~ 7` wp
Валентин Сільвестров (UA) Соната № 2 ~ 15`

21.30 АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO (UA)
Фарадж Караєв (AZ) Постлюдія VIIIb для кларнета, фортепіано та скрипки, альтівки та
віолончелі поза сценою (2011) ~ 8`
Юрій Ґонцов (RU) Давньоієрусалимські хроники для фортепіанового тріо (2012) ~ 10` wp
Богдан Кривопуст (UA) Гопак для фортепіанного тріо (2012) ~ 5`
Фірудін Алахверді (AZ) Pre-text для фортепіано соло (2012) ~ ` wp
Деніс Прісяжнюк (RU) Ймовірна музика ІІІ для перкусійника (2011) ~ 8` wp
Вітавтас Ґерманавічюс (LT) Тендітні слова для фортепіанового тріо (2011) ~ 3` up
Любава Сидоренко (UA) Маріонетки для кларнету, фортепіано, скрипки, альтівки та віолончелі (2011) ~ 7`
виконують
Володимир Гітін (UA) кларнет
Тенг Чонг (CN) перкусія
Євген Пігуляк (UA) скрипка
Григорій Завгородній (UA) альтівка
Золтан Алмаші (UA) віолончель
Євген Довбиш (UA) віолончель
Марина Мохрякова (UA) фортепіано
Олександр О. Перепелиця (UA) фортепіано, художній керівник

22.30 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 1 (1ий поверх)
Частина I
СОЛО-СОЛІССІМО 1 РОБЕРТ ЕЙТКІН (CA) флейта
Едґар Варез (FR) Щільність 21.5 (1936) ~ 5`
Роберт Ейткін (CA) Щироспів (1977) ~ 6` up
Тору Такемітсу (JP) Повітря (1995) ~ 6`
Діего Луцуріага (EC) Париж-Янгана-Париж (1989) ~ 5` up
Частина II
АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ 1
Юрій Ґонцов (RU) Полум’яний вогонь (2001) ~ 10` up
    виконують Валентина Солоненчук (UA) баян
    Юлія Циганець (UA) акордеон
Ґеорґ Катцер (DE) En avant!-où для баяна (1986) ~ 10`
    виконує Валентина Солоненчук (UA) баян
Юлія Гомельська (UA) DiaDem-Vival-Di (N4) ~5'47 wp
виконують
Валентина Солоненчук (UA) баян
Олена Павлова (UA) фортепіано

ПЕРША НІЧ (21 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 2 (1-ий поверх)
Частина I
СОЛО-СОЛІССІМО 2 ЄВГЕН ГРОМОВ (UA) фортепіано
Вікторія Польова (UA) Вітрувіанська людина (2011) пам’яті князя Андрєя Волконскоґо ~ 6`
Євген Станкович (UA) Соната для фортепіано (1972) в трьох частинах ~ 12`
Частина II
СОЛО із ДЖЕНІФЕР ГИМЕР (DE) фортепіано, лялькове фортепіано + електроніка
Манфред Штанке (DE) Сентиментальна подорож для лялькового фортепіано, калімби, велосипедного горну, перкусії, мегафону та голосу (2006) ~ 6` up
Володимир Рунчак (UA) Homo Ludens II (1992) ~ 12`
Peter Köszeghy (UG/ DE) Sun für toy piano (2012)
Джулія Вольфе (US) Східний Бродвей для лялькового фортепіано та техно-поп CD (20..) ~ 5` up
Ruta Paidere (LV/DE) new work for toy piano (2013) ~ 8` wp
Bohdana Frolyak (UA) new work for toy piano (2013) ~ ` wp
oder
Annie Gosfield (USA) Brooklyn, October 4, 1941 for piano, baseballs and catcher's mitt -5'

02.00 ПАУЗА

ДРУГИЙ ДЕНЬ (21 квітня)
16.00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД-–СЦЕНА 3
Частина I
SOLO MUSICA
ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ХОР ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ імені А.В. НЕЖДАНОВОЇ (UA)
Художній керівник та диригент ЄВГЕНІЯ БОНДАР (UA)
Лоренц Майєргофер (AT) Фуга сміху (інтонаційно-розмовний сценічний перформанс) (19...) ~ 2` up
Кіра Майденберґ-Тодорова (UA) Бiлий килим забуття (2012) ~ 5` wp
Арне Мелнес (SE) Algepta (19..) ~ 5` up

Частина II
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУГАНО (CH)
Міхаель Маієрхоф (CH) шопінг 4 (2005/06) ~ 6` up
Томас Кесслер (CH) Sebuah-Parabel для 4 гонгів та електроніки (2012) ~ 10` up
Нагіса Сібата/Сакіко Ясуї (JP) Ехо для ансамбля (2013) ~ 7` wp
Тору Такеміцу (JP) Rain tree для двох марімб та вібрафону (1981) ~ 10` up
Тосі Ісьянагі (JP) Портрет лісу для марімби соло (1983) ~ 7` up
виконують
Сакіко Ясуї (JP)
Леандро Джаніні (CH)
Комугі Мацукава (JP)
Нацу Нішітані (JP)

Частина III
ОРІАНА МОЛОДІЖНИЙ ЖІНОЧИЙ ХОР (UA)
Художній керівник та диригент ГАЛИНА ШПАК (UA)
Каконуі Арпад (HU) 151 рсалм (2010) ~ 3`
Юлія Гомельська (UA) Зимова пастораль за віршами Бориса Пастернака (1996) ~ 4`
Ганна Гаврилець (UA) Фольк-концерт Кроковеє колесо (2-а частина) (2004) ~ 8`
            Ой темна нічка Купайлочка (2012) ~ 2`
Ірина Алексійчук (UA) Потойбічні ігри містерія-дійство в двох частинах для жіночого хору a caрpella, електронного запису, варгану, діджеріду та ударних на вірші Олени Степаненко (2008) ~ 4`
Наталія Черній (UA) Їде потяг (2010) ~ 2`

18. 00 КОНЦЕРТ–ҐРАНД-–СЦЕНА 2
CONVERGENCE NEW MUSIC ENSEMBLE
(a pre-art project)
Едґар Варез (FR) Octandre (1923) ~ 8`
Мартін Яґі (CH) Течія для гобоя та фортепіано (2010) ~ 6` up
Іван Пахота (UA) Ліліт для ансамблю (2012) ~ 9` up
Арман Ґущян (AM/RU) Stillhörig для ансамблю (2013) ~ 12` wp
виконують
Дімітрі Ставрианіді (GE) флейта
Ана Ломсарідзе-Артер (CH/GE) гобой, англійський ріжок
Давід Гюламірян (AM) кларнет
Шмаванон Грігорян (CH/AM/GE) фагот
Армен Маилян (AM) труба
Георгі Беруашвілі (GE) валторна
Карапет Арутюнян (AM) тромбон
Артур Аванесов (AM) фортепіано
Натія Мдінарадзе (GE) скрипка
Ніно Шамугіа (GE) скрипка
Анна Єсаянц (AM) альтівка
Левон Аракелян (AM) віолончель
Георгі Квлівідзе (GE) контрабас
cоліст МАТІАС АРТЕР (CH) гобой
дириґент АНДРЕАС БРЕННЕР (CH)

19.00 СОЛО-СОЛІССІМО 2 РОБЕРТ ЕЙТКІН (CA) флейта
Едґар Варез (FR) Щільність 21.5 (1946) ~ 3`
Роберт Ейткін (CA) Остання нотатка з Берліну (2012) ~ 10` up
Ісаан Юн (KR) Sory (1988) ~ 12`
Еліот Картер (US) Scrivo in vento (1991) ~ 6`

19.30 СОЛО-СОЛІССІМО 3 ЄВГЕН ГРОМОВ (UA) фортепіано
Пьєр Булєз (FR) Une page d’éphéméride для фортепіано (2005) ~ 5` up
Андре Жоліве (FR) Мана для фортепіано (Луїзі Варез) (1935) ~ 12` up
   … сила, що продовжує нас в улюблених фетишах
I. Божолє (Мідна лялька)
II. Птах
III. Принцеса Балі
IV. Коза
V. Корова
VI. Пегас
Пьєр Булєз (FR) Монограми для фортепіано (1994/2005) ~ 11` up

20.00 АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ 2 Один день за гратами (2012) ~ 2` wp
виконують
Емін Міллі (AZ) розмовник
Фірудін Аллахверді (AZ) тар
Ельмір Мірзоєв (AZ) перкусія

20.30 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 3 (1-ий поверх)
Частина I
СОЛО та ДУО із ПЕРКУСІЄЮ
Тосіміцу Танака (JP) Два рухи для маримби (частина друга) (1970) ~ 5`
виконує Анна Рало (UA) маримба
Кейс Кангелозі (US) Plato’s Cave для паличок, рук та підлоги ~ 12` up
виконують Пауль Ерейра (EC) перкусія та Тен Чонг (CN) перкусія
Частина II
СОЛО з АНСАМБЛЕМ УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФРАЙБУРГА
Карлхайнц Штокхаузен (DE) Virbra-Elufa (2003 ) ~ 10` up
виконує Цезар Масссано вібрафон
Сідней Модкінсон (US) Kerberos для мовця барабанщика (1990) ~ 4` up
виконує Джером Лепеті барабан
Ніколас Мартинчівч (FR) Tchik для малого барабана соло (2003) ~ 4` up
Виконує Цезар Массано малий барабан

21.30 АНТРАКТ–ФАНТАЗІЯ із ОДЕЄЮ НІНІ (US)
Dalai (2012) up
Idiomia (2011) up
Me See Ti (2012) up

22.30 ДУЕЛЬ-ДУЕТ 4
МАТІАС АРТЕР (CH) &АНА ЛОМCАРІДЗЕ-АРТЕР (CH/GE) гобої, англійський рожок
Лучано Беріо (IT) Секвенція VII для гобоя соло (1969) ~ 7`
Валентін Марті (CH) Pinxto II для двох гобоїв (2008) ~ 3` up
Стефан Вірт (CH) Новий твір для двох гобоїв (2013) ~ 3` wp
Гейнц Голігер (CH) Мультифонічний етюд для гобоя соло (1971) ~ 4` up
Фелікс Бауман (CH) Я і Ти для двох гобоїв (2008) ~ 4` up
Кармелла Цепколенко (UA) Відчуття самотності (1995) ~ 8` up
Костянтин Тімохін (UA/CH) Rabbi on the water (за Шагалом) для гобоя та англійського рожка (2013) ~ 5` wp

23.00 АНСАМБЛЬ SENZA SFORZANDO (UA)
Анастасія Садомські (IL) Eclipse для кларнета, фагота, фортепіано, скрипки та віолончелі (2012) ~ ` wp
Алєксандр Риндін (RU) Три поеми Емілії Дікінсон для сопрано, бас-кларнета та перкусії (2012) ~ ` wp
Любава Сидоренко (UA) Ритми для фортепіано соло (2000) ~ 6`
Анна Тіхоплав (UA) Відблиски вітражу для скрипки,віолончелі, фортепіано та перкусії (2011) ~ 4`
Золтан Алмаші (UA) Срібло для флейти, кларнету, фортепіано, скрипки та віолончелі (2012) ~ 7`
Людмила Самодаєва(UA) Танцюя з місяцем для флейти та кларнету (2013) ~ 5` wp

Асматі Чібалашвілі (UA/GE) Світло для скрипки, віолончелі, фортепіано та відео (2011) 3` wp
Елмір Мірзоєв (AZ) Illusory perception of the destroyed world of anarchy для 5 виконавців та магнітоплівки (2008) ~ 7` up
виконують
Пан Тінтін (CN) флейта
Володимир Гітін (UA) кларнет, бас-кларнет
Тарас Комарницький (UA) фагот
Яна Варламова (UA) сопрано
Тен Чонг (CN) перкусія
Пауль Ерейра (EC) перкусія
Євген Пігуляк (UA) скрипка
Золтан Алмаші (UA) віолончель
Євген Довбиш (UA) віолончель
Марина Мохрякова (UA) фортепіано
Олександр О. Перепелиця (UA) фортепіано, диригент, арт. директор

ДРУГА НІЧ (22 квітня)
00.00 КОНЦЕРТ–ФОЄ–СЦЕНА 4 (1-ий поверх)
Частина I
СОЛІ із ҐАБРІЕЛЛОЮ БРУННЕР (CH) скрипка та СЮЗАННОЮ ГУБЕР (CH) фортепіано
Віталій Маник (UA) Парнас для скрипки соло (2006) ~ 10` wp
Крістіан Генкінґ (CH) Scènes d’enfant для фортепіано соло (2007) ~ 15`
Юлія Гомельська (UA) Dabuba-Pa для скрипки соло (2000) ~ 9`
Частина IІ
Рута Пайдере (LV/DE) Новий твір для лялькового фортепіано (2013) ~ 8` wp
Богдана Фроляк (UA) Новий твір для лялькового фортепіано (2013) ~ ` wp
Моріц Еґґерт (DE) One man band II для фортепіано, лялькового фортепіано (20..) ~ 7` up
виконує
ДЖЕНІФЕР ГИМЕР (DE) фортепіано, лялькове фортепіано + електроніка
Частина IIІ
НОВІ КОМПОЗИЦІЇ З ҐІҐАНТСЬКИМ КСИЛОФОНОМ
Music for a Better World ~ 30` up
виконують
МАРТІН ҐРЮНЕВЕЛЬД (NL)
РОЙ ҐРЮНЕВЕЛЬД (NL)

01.30.
Частина IV
Небойша Йован Живкович (SE) тріо для одного (1995/99) ~ 5 `
виконують
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE)

02.00. Кінцеві промови

ЕПІЛОГ
Хав’єр Альварес (MX) Temazcal (1984, версія для Одеси 2013) ~ 6` wp
виконують
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ФРАЙБУРЗЬКОГО МУЗИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (DE)
Беннет Добрік (DE)
Нагіса Шібата (JP)
Томоко Ісіге (JP)
Цезар Массано (DE)
Жером Лепеті (DE)
АНСАМБЛЬ ПЕРКУСІЇ ЛУГАНО (CH)
Сакіко Ясуї (JP)
Леандро Джаніні (CH)
Комугі Мацукава (JP)
Нацу Нішітані (JP)
БЕРНГАРД ВУЛЬФ (DE) дириґент, арт. директор

02.30 КІНЕЦЬ
4245

Комментировать: